Returnal’ın PC Sürümü için İlk Güncelleme Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 18, 2023 Yorum Yok

 
Climax Studios ve Housemarque tarafından oyunculara sunulan Returnal’ın PC sürümü için birinci oyun güncellemesini yayınladı. Yaklaşık 1,3 GB boyutunda olan bu yeni yama, oyun içerisinde yer Meydan birçok sorunu ortadan kaldırıyor. Geliştirici takım ayrıyeten şu anda bir performans güncellemesi üzerinde çalıştıklarını onayladı.
 
Yeni güncelleme birçok sorunu ortadan kaldırıyor
 
 
 
Güncellemenin ayrıntılarına bakacak olursak bu yeni yama Biome girişi sırasında müziğin durmasıyla ilgili bir sorunu düzeltiyor. Bunun yanı Dizi yeni güncelleme ultra geniş monitörlerde bulunan Tam Ekran meselesini ortadan kaldırıyor. ek olarak bu yama oyunu birinci defa açarken çözünürlüğün yanlış algılanma sıkıntısını düzeltiyor. Ayrıca PSN Celse açma Vakit aşımı meseleleri ve Benchmark sonuçlarının yanlış gösterilmesi sorunu ortadan kaldırıldı.
 
İlk olarak Playstation 5 konsolu için çıkış yapan üçüncü Şahıs nişancı oyunu Returnal, geçtiğimiz günlerde PC platformuna geldi. Oyun şu anda 599,00 TL’den satışta. Oyun Türkçe dış 23 farklı lisan dayanağına sahip.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir