Telltale Serisi The Expanse için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 18, 2023 Yorum Yok

 
Telltale serisinin klasik yapısını bizlere sunacak olan The Expanse, Deck Nine grubu tarafından geliştiriliyor. Bu imal içerisinde Tekrar daha Evvel aşina olduğumuz Değerli seçimler, çözmemiz gereken bulmacalar ve daha fazlası yer alacak. 
 
Bu Yıl içerisinde çıkması planlanan oyunun yeni oynanış fragmanında, oyun içerisinde yer Meydan karakterlerden kimileri, Çeşitli Uzay atmosferi, karakterler ortası diyaloglar, oynanış sekansları, Ara sahneler ve daha fazlası yer alıyor.
 
Öte yandan 2018 yılında iflasını duyuran Telltale stüdyosu, 2019 yılında LCG Entertainment tarafından satın alındı. Bu formda varlığını sürdürmeye devam eden stüdyo içerisinde yer Meydan çalışanların yarısı eski Telltale üyesi.
 
Bu yeni Telltale oyunu Life is Strange: True Colors’ın gerisindeki stüdyo Deck Nine tarafından geliştiriliyor. Deck Nine ve Telltale Amel birliği kapsamında geliştirilen bu üretimde iki stüdyonun imzası bulunuyor.
 
The Expanse oynanış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir