Counter Strike 2’nin dosyaları Dota 2’nin son güncellemesinde göründü

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 07, 2023 Yorum Yok

 
Geçtiğimiz günlerde son yayınlanan Nvidia şoförü içerisinde Counter-Strike 2’ye ilişkin Türlü referanslar bulundu. Güncelleme içerisinde csgos2.exe ve cs2.exe evraklarının yer aldığı belirtildi hatta e-spor gazetecisi Richard Lewis de bu türlü bir oyunun olduğunu söyledi. Artık ise oyunun kimi dosyaları DOTA 2’nin nihayet güncellemesinde bulundu ve açığa çıkarıldı.
 
Counter Strike 2 gerçekten geliyor mu?
 
 
 
Yakın zamanda Valve, DOTA 2 için yeni bir güncelleme yayınladı ve bu nihayet güncelleme Counter-Strike 2 (veya Counter-Strike GO Source 2) için birtakım evraklarla birlikte oyuna iç edildi. Güncelleme içerisinde bulunan bu belge kalıntıları ikinci oyunun geleceğini gösteriyor. Şimdi resmi olarak Valve tarafından açıklanmasa da bu türlü bir oyunun olduğu oyun dalında yer Meydan birtakım kaynaklar tarafından doğrulanmış durumda.
 
Ortaya çıkan ve gelen haberlere nazaran Counter-Strike 2’nin beta evresi bu ayın sonlarında başlayacak. Şayet beta süreci hakikaten başlarsa oyunun 2023 yılı içerisinde yahut 2024’ün başlarında çıkış yapacağı varsayılabilir.
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir