Hogwarts Legacy’nin PS4 ve Xbox One sürümleri 5 Mayıs’a ertelendi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 07, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Avalanche Software tarafından daha önce PlayStation 5, Xbox Series ve PC için yayınlanan Aleni dünya Harry Potter temalı aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy’nin PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri ertelendi. Oyun olağan koşullarda 4 Nisan’da PS4 ve Xbox One konsollarına çıkış yapacaktı lakin artık 5 Mayıs tarihine ertelendi. Böylelikle bir ay ertelenmiş oldu.
 
Hogwarts Legacy Fazla oynanmaya ve satmaya devam ediyor
 
 
 
Açık dünya rol yapma oyunu Hogwarts Legacy, lk olarak 10 Şubat’ta PlayStation 5, Xbox Series ve PC ( Steam ve Epic Games Store aracılığıyla) için piyasaya sürüldü ve iki hafta içinde 12 milyonun üzerinde adet sattı. Bu satış sayısından geliştirici ve yayıncı takım epeyce mutlu.
 
Harry Potter devrinden öncesini husus Meydan üretimde bir Ira oluşturabiliyor, kendi sınıfımızı seçebiliyor ve Aka maceralara atılabiliyoruz. Büyücülük okulu içerisinde Çeşitli büyüler öğrenebiliyor, kainatı tehdit eden yaratıkları ortadan kaldırabiliyor ve Aleni dünyayı dilediğimiz gezebiliyoruz. 
 
Oyunun diğer yandan bir Switch sürümü de planlanıyor. Switch sürümünün 25 Temmuz’da piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir