WWE 2K23, lansman sonrası içerik yol haritasında 24 süper yıldızı ve efsaneyi öne çıkarıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 07, 2023 Yorum Yok

 
Bugün 2K, WWE 2K23’te lansman sonrası içerik güncellemeleri için yol haritasını açıkladı. Hayranların favorisi WWE Superstar’ları, Efsaneleri ve seriye çıkış yapan birkaç yükselen NXT yıldızı yer alıyor. Toplamda, 24 yeni oynanabilir Ira içeren beş içerik paketi lansman sonrası erişilebilir olacak ve oyunculara önümüzdeki aylarda yeni eşleşmeler sağlayacak. Lansman sonrası içerik paketleri kişisel olarak satın alınabilirken, bütün paket seti WWE 2K23’ün Season Pass**, Deluxe Edition ve Icon Edition’ına dahildir.
 
DLC Superstar’ları ortasında üç Sefer eski Dünya Şampiyonu Bray Wyatt, eski Raw Ekip Şampiyonları Luke Gallows ve Karl Anderson, diğer ismiyle The O.C., 2022 WWE Haysiyet Listesi adayları Scott Steiner ve Rick Steiner, Hollywood ikonu Zeus, SmackDown renkli yorumcusu ve beş Sefer Kıtalararası Şampiyon Wade Barrett ve birinci üç Defa WWE Divas Şampiyonu Konuta Torres bulunuyor.
 
 
 
Tam içerik paketi isimleri, tarihleri ve dikkate değer eklemeleri aşağıda bulabilirsiniz: 
 
Steiner Row Pack
Çıkış tarihi: 19 Nisan    
 
– Scott Steiner;
– Rick Steiner;
– Top Dolla;
– Ashante Adonis;
– B-Fab – Manager only.
Pretty Sweet Pack
Çıkış tarihi: 17 Mayıs
– Karl Anderson;
– Luke Gallows;
– Tiffany Stratton;
– Elton Prince;
– Kit Wilson.
Race to NXT Pack
Çıkış tarihi: 14 Haziran
– Harley Race;
– Ivy Nile;
– Wendy Choo;
– Tony D’Angelo;
– Trick Williams.
Revel with Wyatt Pack
Çıkış tarihi: 19 Temmuz
– Bray Wyatt;
– Zeus;
– Valhalla;
– Joe Gacy;
– Blair Davenport.
Bad News U Pack
Çıkış tarihi: 16 Ağustos
– Konuta Torres;
– Wade Barrett;
– Damon Kemp;
– Andre Chase;
– Nathan Frazer.
 
Season Pass ayrıyeten ek 200 Attribute Points içeren MyRISE Mega-Boost’u ve WWE Legends’ın ve nostaljik arenaların kilidini açan Supercharger’ı içerir. 
 
WWE 2K23 Deluxe Edition ve Icon Edition, 14 Mart 2023’te satışa sunulacak. WWE 2K23 Standard Edition ve Cross-Gen, 17 Mart 2023’te satışa sunulacak. WWE 2K23 hakkında daha Çok bilgi için oyunun resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir