Company of Heroes 3 Yeni Nesil Konsollar için Derecelendirildi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 18, 2022 Yorum Yok

 
Relic Entertainment tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayınlanacak olan strateji oyun serisi Company of Heroes’un yeni oyunu Company of Heroes 3 yeni nesil konsollar (PS5 ve Xbox Series) için derecelendirildi. 
 
23 Şubat 2023’te Steam üzerinden PC’ye çıkış yapacak olan bu yapım Tayvan Dijital Oyun Derecelendirme Komitesi tarafından yapılan derecelendirilmeye nazaran yeni nesil konsollara da birebir tarihte yahut daha sonrasında gelebilir.
 
 
 
Strateji oyunu Şubat’ta oyun severlerle buluşuyor
 
Company of Heroes 3, serinin tarihindeki en Aka ve en derin Biricik oyuncu tecrübesiyle gelmeyi planlıyor. Seriye yenilik katmayı hedefleyen bu imal, var hayranlara ve yeni oyunculara farklı bir tecrübe sunmayı istiyor.
 
Company of Heroes 3, dört oynanabilir Küme ile karşımıza çıkıyor. Bunun yanı Dizi iki Biricik oyunculu modu bünyesinde barındırıyor: Italian Dynamic Campaign ve The North African Operation.
 
Oyunun ön siparişleri şu anda Steam üzerinden Aleni durumda. İki farklı sürümü bulunan oyunun standart sürüm fiyatı 799,00 TL, Digital Premium Edition fiyatı ise 1.099,00 TL.
 
– Steam sayfası

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir