Aksiyon Rol Yapma Oyunu Superfuse Ocak’ta Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 18, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Raw Fury ve geliştirici Stitch Heads Entertainment tarafından oyunculara sunulacak olan hack-and-slash aksiyon rol yapma oyunu Superfuse, Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak 31 Ocak 2023’te çıkış yapacak. Çizgi romandan ilham Meydan bu yeni aksiyon RYO’sunda bir uzaylı tehdidi ile karşı karşıya kalacağız ve bunu ortadan kaldırmak için elimizden geleni yapacağız.
 
İzometrik hack and slash aksiyon oyunu
 
 
 
İzometrik kamera nazar açısına sahip bu oyun içerisinde hack and slash, aksiyon ve rol yapma öğeleri yer alacak. Oyunu biz oyunculara olarak Biricik oyunculu yahut eşli olarak oynayabileceğiz. Oyunda güçlerimizi kendi oyun biçimimize nazaran ayarlayabilecek ve yüksek süratli aksiyona giriş yapabileceğiz.
 
Oyun Biricik başımıza ilerleyebileceğimiz üzere üç arkadaşımızı da yanımıza alabileceğiz. Oyun içerisinde var karakterimiz ile birlikte karşımıza çıkan düşmanlara menzilli yahut yakın dövüş atakları uygulayabileceğiz. İki farklı sınıfın yer alacağı Superfuse oyununda bir de yeteneklerimizi geliştirebileceğimiz ve yeni özelliklerin kilitlerini açabileceğimiz teknoloji ağacı bulunacak.
 
– Steam sayfası
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir