Viking Temalı Açık Dünya Hayatta Kalma Oyunu ASKA Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 18, 2022 Yorum Yok

 
Black The Fall ve Bossgard oyunlarının geliştiricisi Sand Sailor Studio, PC (Steam) için Viking temalı Fazla oyunculu Aleni dünya hayatta kalma oyunu olan ASKA’yı duyurdu. Oyunun Biricik oyunculu kapalı alfa testi 24 Kasım’da başlayacak. Kayıtlar şu anda oyunun resmi web sitesi üzerinden yapılabiliyor.
 
Ekip ayrıyeten 18 Kasım TSİ 21:00’de oyun için canlı yayın aktifliği yapacak. Bu canlı yayında geliştirici grup oyun hakkında yeni ayrıntılar aktaracak ve Türlü oynanış manzaralarını sunacak. Aktifliği Twitch üzerinden izleyebileceksiniz.
 
Viking temalı Aleni dünya hayatta kalma oyunu 
 
 
 
Büyük bir maceraya atılacağımız Aska oyunu bizlere yeni bir tecrübe sunmaya hazırlanıyor. Sand Sailor Studio’nun kurucu ortağı Cristian Diaconescu bir basın açıklamasında oyun hakkında şunları aktarıyor: “ASKA için Fazla heyecan verici fikirlerimiz Mevcut fakat dürüst olmak gerekirse en Fazla beklediğimiz şey oyunculardan alacağımız Geri bildirimler. 24 Kasım’da kapalı alfa testinde ASKA’yı deneyecek olan oyuncular için hakikaten heyecanlıyız. Eşsiz bir Viking macerası yaratmak ismine bu seyahatte bizimle Birlikte istikbal olmanız tüylerimizi diken diken yapıyor.”
 
ASKA oyunu Fazla oyunculu bir tecrübe sunacak ve biz oyuncular olarak oyun içerisinde üretim yapabilecek, kaynaklar toplayabilecek, farklı yerlere yelken açabilecek, avlanabilecek ve Aka savaşlar içerisine girebileceğiz. Oyundaki Temel maksadımız hayatta kalmak ve kuvvetli bir Viking kabilesi kurmak. Üçüncü Şahıs kamera nazar açısına sahip olan bu üretimde bize ilişkin çalışanlar bulunacak ve onların her gereksinimini karşılamak için çalışıp didineceğiz.
 
– Steam sayfası
 
Duyuru fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir