oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Co-op Aksiyon Oyunu Gangs of Sherwood, PC ve Konsollar için Duyuruldu

Co-op Aksiyon Oyunu Gangs of Sherwood, PC ve Konsollar için Duyuruldu

admin admin -
89 0

 
Yayıncı Nacon ve geliştirici Temyiz Studios, PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam, Epic Games Store) için co-op aksiyon oyunu Gangs of Sherwood’u duyurdu. Oyun 2023’te çıkış yapacak.
 
Oyunun açıklaması şu şekilde
 
Gangs of Sherwood, Robin Hood’un tekrar tasarlanLahza dünyasında 1 ila 4 oyuncuya kadar desBiricik sunan, Amel birliğine dayalı bir aksiyon oyunu olarBeyaz karşımıza çıkıyor. 
 
Oyunda eşsiz ve büsbütün farklı oyun üsluplarına sahip dört Ira bulunuyor. Bu karakterler ortasında Robin, Marian, KeşAmel Tuck ve Ufak John yer alıyor. Gangs of Sherwood’da yoksullara vermek için yağmalayacBeyaz zenginlikler bulmaya çalışacaksın.
 
Masumları kurtararBeyaz ve topladığın ganimetleri insanlMesafe dağıtarBeyaz namını arttır, yeni geliştirmeler açarBeyaz daha yıkıcı kombolar yap. KalLahza altınlarını tüccarlMesafe verErİlave ekipmanını geliştir ve oyun stilinle Müsait biçimde yeteneklerini özelleştir.
 
Takım arkadaşlarınla Bir arada devinim edErİlave çok tatmin edici kombolar yap. Vazifeye çıkmadLahza Evvel grup arkadaşlarınla sığınakta İcat ve taktik geliştir, sonra da savaş alanında taktiğinizi test et.
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1351000/Gangs_of_Sherwood/
 
FragmLahza videosu
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir