Dizi Tabanlı Strateji Oyunu Crown Wars: The Black Prince Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Nacon ve geliştirici Artefacts Studio, Dizi tabanlı strateji oyunu Crown Wars: The Black Prince’i PlayStation 5, Xbox Series, Switch ve PC (Steam) için duyurdu. Oyun 2023 yılında pyasaya sürülecek.
 
Oyunun açıklaması şu formda: 
 
Çehre Yıl Savaşı’nda çatışmalar şiddetlenirken, bu taktik Dizi tabanlı strateji oyununda zaışık arayLahza asVilayet bir ailenin reisi olarBeyaz maceraya atılacaksın. Bu macerada Hasım kümeleriyle savaşacBeyaz ve gizemli bir tarikatın varlığına Şahit olacaksın. 
 
Kalenizden düşmanlarınızla savaşmBeyaz ve halkı korumBeyaz için askerler toplayacak, onları donatacBeyaz ve eğiteceksin. KötülüğŞöhret kaynağını bulmBeyaz ve Aka komployu engellemek için yola koyulacaksın.
 
Bu oyunda Yönetim ve diplomasi marifetleriniz test edilecek. Oyun içerisinde var kaçık yükseltebilecek, diğer ailelerle bağlarınızı güçlendirecek ve kaynaklarınızı makul yönetmeyi seçebileceksin. Dünya çöküşŞöhret eşiğindeyken Biricik bir tahlil var: Kötülük ortadLahza kaldırılmalı.
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1658920/Crown_Wars_The_Black_Prince/
 
İlLahza fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir