Aleni Dünya Hayatta Kalma Oyunu Paramısra Project Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Nacon ve geliştirici Eko Software, PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) için co-op Aleni dünya hayatta kalma aksiyon oyunu Paramısra Project’i duyurdu. Oyun 2023 yılında yayınlanacak.
 
Hİç meskende bir zombinin size yardım etmesini istediniz mi? Sizi savunan, barikatlarınızı kurLahza ve kaçış yolunuzu hazırlayLahza bir ölümsüzden Öbür daha âlâ ne olabilir ki? Biricik başına yahut Fazla oyunculu olarak, Paradize’in Aleni dünyasında hayatta kalmaya çalışın.
 
Bu Hoş Paramısra diyarında hayatta kalLahza birtakım bireyler, dünyayı istila eden zombilerin denetimini ele geçirmeye çalışıyor ve bunun için bir teknoloji geliştiriyor…
 
Paramısra Project, zombi temalı oyunlMesafe büsbütün yeni bir nazar açısıyla bakLahza Aleni bir dünyada geçen hayatta kalma, aksiyon, Fazla oyunculu bir tecrübe sunuyor. Hasım klanlarına hükmetmek ve hayatta kalmBeyaz için zekanızı ve yeteneğinizi kullanmanız gerekiyor.
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1519090/Paradize_Project/
 
İlLahza fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir