Bulmaca Macera Oyunu Storyteller’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 10, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Annapurna Interactive ve geliştirici Daniel Benmergui tarafından oyunculara sunulacak olan bulmaca oyunu Storyteller’ın çıkış tarihi açıklandı. Oyun Nintendo eShop üzerinden Switch ve Steam üzerinden PC için 23 Mart 2023’te çıkış yapacak. Storyteller bizlere point and click, bulmaca ve macera tecrübesi sunacak.
 
Storyteller ile herkes öyküsünü kendisi yazacak 
 
 
 
Storyteller temelde bizlere apansızın Çok öyküyü sunacak. Storyteller kendi öykünü oluşturmana ve deneyimlemene müsaade veren bir sistem yer alacak. Bu sistem sayesinde oyuncular farklı farklı kıssalara bahis olacak.
 
Storyteller karşımıza İlgi cazip animasyonlar ve çizgi roman paneli tasarımı ile Bir arada gelecek. Oyunda tarihten ilham Meydan ikonik kıssaları tekrar oluşturabileceğiz. Keşif ve bulmaca ögelerinin da yer aldığı bu oyunda birçok Ira de yer alacak.
 
– Steam sayfası
 
Fragman videosu
 
Yayınlanan çıkış tarihi fragmanında arka planda konuşan bir ses, kitap açılış sekansı, bir hikaye sunumu, farklı farklı karakterler ile kıssanın gidişatını değiştirme durumu, animasyonlar ve daha fazlası yer alıyor.
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir