WrestleQuest’in Çıkış Yılı ve Ayı Açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 10, 2022 Yorum Yok

 
Bu yılın Mart ayında duyurulan rol yapma taktik aksiyon macera oyunu WrestleQuest’in çıkış yılı ve ayı açıklandı. Yayıncı Skybound Games ve geliştirici Mega Cat Studios tarafından biz oyun severlere sunulacak olan üretim, Mayıs 2023’te PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden  PC için çıkış yapacak.
 
WrestleQuest bizlere taktiksel güreş tecrübesi sunacak 
 
 
 
Taktik ve güreş tecrübesinin harmanlandığı bu üretim bizlere farklı bir oyun tecrübesi sunmaya hazırlanıyor. Profesyonel güreş ve rol yapma öğelerini bir ortaya getiren WrestleQuest, piksel grafiklere sahip olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda Macho Man, Randy Savage üzere birçok ikonik karakterler yer alıyor. 
 
Oyunda Temel olarak bir kahramanın seyahatine çıkıyor ve güreş topluluğunda öne çıkan ikon karakterler bizlere sunuluyor. Oyunda bu karakterlerin bir de mesleklerine odaklanılıyor ve farklı bir usulde sunum yapılmaya çalışılıyor. Oyunda farklı farklı Hasım tipleri yer alıyor: Düzgün adamlar, Kötü adamlar, kertenkeleler, robotlar ve daha fazlası oyunda bulunuyor.
 
– Steam sayfası
 
Fragman videosu
 
Oyunun nihayet yayınlanan çıkış tarihi fragman görüntüsünde oyunun sahip olacağı arenalardan birkaçı, karakterler, dövüş animasyonları, piksel grafikler, sahne heyecanları, sesler, müzikler ve daha fazlası gösteriliyor. 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir