Korku Temalı Kart Oyunu Inscryption, Switch Konsollarına Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 10, 2022 Yorum Yok

 
İlk olarak 19 Ekim 2021’de Steam, Epic Games Store, GOG ve Humble Store aracılığıyla PC için akabinde 30 Ağustos 2022’de PlayStation 5 ve PlayStation 4 için piyasaya sürülen endişe temalı kart oyunu Inscryption, Switch konsollarına geliyor. Yayıncı Devolver Digital ve geliştirici Daniel Mullins Games tarafından oyunculara sunulan bu yapım 1 Aralık’ta Nintendo eShop üzerinden Switch kullanıcılarıyla buluşuyor.
 
Pony Island ve The Hex’in geliştiricisinden kaygı temalı masa oyunu 
 
 
 
Pony Island ve The Hex’in geliştiricisi Daniel Mullins Games tarafından geliştirilen ve Devolver Digital tarafından 2021 yılında yayınlanan kart savaşı oyunu Inscryption, odadan kaçma temasını ve bulmacaları da harmanlıyor. Korku temasını da ardına Meydan bu üretimde ürkütücü bir atmosfer bizleri bekliyor.
 
Oyunun endişe temasının yanı Dizi bir de sırları açığa çıkarmamız gereken durumlar yer alıyor. Her bir kartın farklı özellikleri ve üzerine kazınmış sırları bulunuyor. Oyunun anne teması ise Leshy isimli Ira etrafında dönüyor. Bu Ira ile birlikte oyunda ilerliyor ve beklenmedik bir maceranın sonuna ulaşmaya çalışıyorsunuz. 
 
Inscryption, Switch çıkış fragmanı 
 
Oyunun yayınlanan fragman görüntüsünde oyunun atmosferi, kart sistemi, ürkütücü sesler, karanlık bir atmosfer, Çeşitli kartlar ve daha fazlası yer alıyor. 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir