Bleak Faith: Forsaken’ın Elden Ring’ten animasyon kopyaladığı bildiriliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 13, 2023 Yorum Yok

 
Dark Souls’tan ilham Meydan aksiyon rol yapma macera oyunu Bleak Faith: Forsaken için şu anda bir suçlama bulunuyor. Twitter üzerinde bulunan Meowmaritus isimli bir kullanıcı, Bleak Faith’in Elden Ring’ten direkt animasyon kopyaladığını – çaldığını belirtiyor ve bu kapsamda iki oyunun karşılaştırmasını yapıyor.
 
Geliştirici bu duruma Cevap verdi
 
 
 
Meowmaritus isimli kullanıcı yayınladığı gönderide iki oyunun var animasyonlarını karşılaştırıyor ve iki oyun ortasındaki benzerlikleri ortaya koyuyor. Meowmaritus, Bleak Faith: Forsaken’ın direkt animasyonları Elden Ring’ten aldığını ve hiçbir değişiklik yapmadığını belirtiyor. 
 

 

 
Bu durum karşısında geliştirici grup, bu animasyonların  Epic Games Store’dan bir paket formunda alındığını ve oyuna iç edildiğini söylüyor. PersiaNinja isimli bu animasyon paketini herkes alabiliyor projesine iç edebiliyor. Dilerseniz pakete buradan ulaşabilirsiniz.
 
 
 
Bleak Faith: Forsaken Temel olarak Dark Souls’tan ilham Meydan üçüncü Şahıs bir Aleni dünya hayatta kalma korku oyunu olarak karşımıza çıkacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir