Resident Evil 4 Remake’te yer alan Ada Wong’dan görüntüler sızdırıldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 13, 2023 Yorum Yok

 
Capcom tarafından oyunculara sunulacak olan Resident Evil 4’ün tekrar imal (remake) sürümü bildiğiniz üzere 24 Mart tarihinde geliyor. Çıkışına yakın bir müddet kala Daimi olarak oyundan Çeşitli oynanış sekansları ve oyun içi imajlar sızdırılıyor. Bu sızıntılara şu anda bir yenisi daha ekleniyor ve bu yeni sızıntıda oyunda yer alan Ada Wong karakterinden Çeşitli imgeler yer alıyor.
 
Görüntülerde karakterin nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebiliyoruz
 
 
 
Sızdırılan bu imajlar aracılığıyla Ada Wong’un var kıyafetinin nasıl olacağını ve nasıl bir yapıya sahip olacağını görebiliyoruz. RE Engine oyun motoruyla geliştirilen Resident Evil 4 Remake oyunculara üst seviye bir oyun tecrübesi sunmaya hazırlanıyor. 
 
Resident Evil 4 Remake, Özgün oyunun gelişmiş bir sürümü olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyun Denuvo muhafaza teknolojisini kullanıyor. Oyunun ayrıyeten şu anda fiyatsız bir demo sürümü bulunuyor. Dilerseniz fiyatsız bir şekilde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC ile deneyebilirsiniz.
 
Sızdırılan görüntüler
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir