Birinci Şahıs Nişancı Oyunu Fashion Police Squad Konsollara Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 22, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı No More Robots ve geliştirici Mopeful Games, moda temalı retro birinci Şahıs nişancı oyunu Fashion Police Squad’ın 2 Şubat’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Switch için piyasaya sürüleceğini duyurdu. Fashion Police Squad, birinci olarak PC için 15 Ağustos 2022’de Steam ve Epic Games Store üzerinden piyasaya sürüldü.
 
Moda temalı nişancı oyunu 
 
 
 
Fashion Police Squad isimli oyun isminde da anlaşılacağı üzere moda temalı bir polisiye oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde modayı takip eden bir Belde bulunuyor ve bu kentte herkes moda düşkünü. Lakin ortada bir Sıkıntı bulunuyor: Bu Belde şu anda hamle altında.
 
Oyun içerisinde atak altında olan bu kenti kurtarmak bizim Temel maksadımız. Modanın ayaklar altına alınmaya çalışıldığı bu yerde geniş paça pantolonlar, dar grup elbiseli düşmanlar, çorapla giyilmiş sandaletler ve daha fazlası yer alıyor. Bizim de gayemiz bu moda düşmanlarına karşı gelmek ve gerçek modanın ne olduğunu bunlara göstermek. 
 
Oyunda retro şekli bir grafik tarzı benimsenmiş durumda. Hem eskiye gitmek hem de nostalji bir nişancı aksiyon oyunu deneyimlemek isteyenler bu imale bir göz atabilir. 
 
Fashion Police Squad konsol çıkış tarihi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir