Platform Macera Oyunu Nocturnal Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 22, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Dear Villagers ve Towaga: Between Shadows geliştiricisi Sunnyside Games, yandan kaydırmalı aksiyon macera platform oyunu Nocturnal’ı duyurdu. Oyun PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için 2023’ün 2. çeyreğinde piyasaya sürülecek.
 
Karanlık temalı platform macera oyunu
 
 
 
Ardeshir isimli bir Ira olarak oynayacağımız bu oyunda yıllarca seyahat ediyoruz. Bu süreç zarfında doğduğumuz topraklara Geri geliyoruz ve bölgenin gizemli bir sisle kaplı olduğunu ayrım ediyoruz. Bu aksiyon odaklı platform oyununda doğduğumuz topraklara neler olduğunu ve yaşayan halkın nereye gittiğini öğrenmeye çalışıyoruz. Ardeshir isimli karakter, buraları keşfedecek ve Çeşitli tehlikeleri alt edecek Biricik şahıs olarak karşımıza çıkıyor.
 
Oyun içerisinde atılacağımız macerada farklı farklı bölgelere adım atıyor ve her bölgenin türlü tehlikelerine karşı durmaya çalışıyoruz. Karanlık atmosferi ile ön plana çıkan Nocturnal oyununda her bölgede Çeşitli bulmaca öğeleri de yer alıyor. Farklı maharetlere sahip olduğumuz bu oyunda düşmanlara karşı bitirici vuruşlar, Birden akınlar ve daha fazlasını yapabiliyoruz.
 
Nocturnal duyuru fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir