Ubisoft Önümüzdeki Yıl 11 Oyun Yayınlayacak: İşte Liste

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 22, 2023 Yorum Yok

 
Far Cry, Assassin’s Creed, Prince of Persia ve daha ziyadesiyle tanınan Ubisoft, geldiğimiz noktada birçok projeyi iptal ediyor ve erteliyor. Fakat geliştirmeye devam ettiği birçok seri oyunu ve yeni projeler bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde 2023-2024 mali Yıl amaçlarını açıklayan takım, bu süreç zarfında 11 oyunu kullanıcılarla buluşturmak istiyor.
 
Ubisoft, 2023-2024 mali yılı içerisinde 11 oyunu yayınlamak istiyor
 
 
 
2022 yılından istediğini alamayan Ubisoft, artık önümüzdeki yıllara bakmak istiyor. Bu süreçte yeni mali Yıl gayelerini belirliyor ve buna nazaran ataklar yapmaya çalışıyor. 2023-2024 yılları içerisinde 11 oyunu yayınlamak isteyen Ubisoft, var ve ses getirecek projeler yapma niyetinde. 
 
İşte yayınlanması planlanan 11 oyun:
 
– The Division Heartland: Oynaması fiyatsız, çok oyunculu, hayatta kalma, aksiyon, nişancı oyunu olacak. PlayStation 4, PlayStation 5, PC, Xbox One, Xbox Series X|S ve Amazon Luna platformlarında yer alacak.
– Avatar: Frontiers of Pandora: Ubisoft stüdyosu olan Massive Entertainment tarafından Lightstorm ile işbirliği içinde geliştirilen birinci şahıs, aksiyon macera oyunu.
– XDefiant: Silahlı çatışmanın ön planla olduğunu oynaması fiyatsız, süratli tempolu bir nişancı oyunu.
– Assassin’s Creed Mirage: Basim olarak oynayacağımız Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu. Bu oyun ile serinin köklerine gidileceği belirtiliyor.
– Skull and Bones: Korsan temalı Aleni dünya nişancı oyunu. 6. Defa ertelendi. Yeni çıkış tarihi şimdi belirli değil.
– Project Orland: Resmi olarak duyurulmayan bir proje. The Crew 2’nin bir ek paketi olarak düşünüldü lakin vakitle Müstakil bir projeye dönüştü.
– Assassin’s Creed Nexus: 16 farklı vazifenin sunulacağı VR projesi. Seride yer alan Ezio, Kassandra, Connor üzere Ira ile oynanabilecek. 
– The Division Resurgence: Serinin beğenilen oynanış tecrübesini taşınabilir aygıtlara taşıyacak oyun.
– Assassin’s Creed Jade (Jade oyunun kod adı): Antik Çin’de geçecek bir taşınabilir Aleni dünya oyunu.
– Assassin’s Creed Netflix Amel birliği: Netflix ve Ubisoft, Özgün bir Assassin’s Creed  oyunu için kolları sıvamış durumda. Oyun taşınabilir aygıtlara ve Netflix’e Özel olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir