Birinci şahıs hayatta kalma korku oyunu Shame Legacy duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 15, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Destructive Creations ve geliştiriciler Fairyship Games ve Revenant Games, birinci Şahıs hayatta kalma kaygı oyunu Shame Legacy’yi duyurdu. Oyun PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam, Epic Games Store) için çıkış yapacak. Shame Legacy, 30 Mayıs tarihinde biz oyunculara sunulacak.
 
Türkçe lisan dayanağına sahip
 
 
 
Birinci Şahıs bir kamera nazar açısıyla karşımıza çıkacak olan endişe hayatta kalma oyunu Shame Legacy içerisinde bir kasabada bulunacağız. Bu kasaba özünde tarikatçıların konağı halinde karşımıza çıkacak. Çeşitli ritüellerin gerçekleştiği ve vahim olayların yaşandığı bu oyun içerisinde kapalılık ve kaçış mekaniklerini çokça kullanacağız. Oyun da bu mekanikler üzerine heyeti.
 
Korku oyunları içerisinde olmazsa olmaz bulmacalar tabi ki bu oyunda da bulunacak. Bir yandan karanlık ve gergin atmosferde yolumuzu bulup kaçmaya çalışırken öteki yandan karşımıza çıkan bulmacaları çözmeye çalışacağız. 
 
Shame Legacy, Türkçe lisan takviyesiyle birlikte karşımıza çıkacak ve bizlere tansiyon dolu bir kaygı tecrübesi sunmayı hedefliyor. 
 
Shame Legacy İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir