Wi-Fi 6 teknolojili dünyanın ilk oyuncu modemi ASUS DSL-AX82U, Türk Telekom GAMEON’da satışta!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 15, 2023 Yorum Yok

 
ADSL/VDSL modem ile yüksek performanslı Wi-Fi 6 standardını buluşturan, tıpkı vakitte router olarak da kullanılabilen Türkiye’nin birinci Wi-Fi 6 takviyeli oyuncu modem/router aygıtı ASUS DSL-AX82U, Türk Telekom’unoyuna ve oyunculara Özel markası GAMEON’da satışa sunuldu. Türk Telekom müşterileri, DSL-AX82U’yu faturalarına ek olarak 12 ay taksit seçeneği ile indirimli olarak satın alabiliyor. Türk Telekom’un, oyuna ve oyunculara Özel markası GAMEON, limitsiz fiber internet seçenekleri ve oyuna Özel avantajlar içeren avantajlı kampanyaları kullanıcılar ile buluşturuyor.
 
Teknik özelliklere ulaşmak için: https://gameon.com.tr/ekipmanlar/gameon-premium-modem/
 
Çift bant Wi-Fi 6 dayanağına sahip DSL-AX82U, başta taşınabilir oyuncular ve yüksek süratli ağa sahip olmak isteyen mesken kullanıcıları olmak üzere herkese, hem ADSL/VDSL, hem de Fiber/GPON altyapılarının kullanılabildiği ultra süratli ve sağlam bir File kontağı kurmak için şahane bir seçenek sunuyor. Üst Tertip Broadcom chipset tahlillerini kullanan modem router, hem ADSL/VDSL hem de kablosuz alanda en yeterli performansı sunmayı hedefliyor. DSL-AX82U, Gerekli donanımsal temaslar gerçekleştirildikten sonra ASUS Router uygulaması sayesinde çarçabuk kurulabiliyor.
 
DSL-AX82U, 5400 Mbps’e kadar destekleyen yüksek Wi-Fi 6 suratı ve mükemmel Aura RGB dinamik aydınlatma efektleriyle bezeli yenilikçi dizaynla geliyor. Ana denetimi özelliklerine sahip ASUS AiProtection Pro, oyun için kullanılan akıllı telefonlar da iç olmak üzere bütün bağlı aygıtlara müdafaa sağlıyor. Modem ayrıyeten eşsiz ASUS AiMesh teknolojisine de dayanak veriyor. Bu sayede modem, AiMesh uyumlu öbür ASUS aygıtlarla Bir arada kullanılabiliyor ve bir düğüm sistemi oluşturulup bütün meskeni kapsayan bir File kurmak Mümkün oluyor.
 
Ultra kuvvetli Wi-Fi 6
 
 
 
DSL-AX82U, yeni Wi-Fi 6 standardının bütün avantajlarını sunarken, var Wi-Fi aygıtlarıyla da büsbütün uyumlu çalışıyor. Wi-Fi 6 teknolojisi daha yüksek sürat, daha verimli File teması ve daha geniş menzilin yanı Dizi bağlı aygıtların pil ömrünü de geliştiriyor. Aygıttaki Wi-Fi 6 teknolojisi 160 MHz kanallarını kullanarak 5400 Mbps’e ulaşan suratlar sunuyor. Wi-Fi 6 ihtilal niteliğinde bir özellik olarak OFDMA teknolojisi ile MU-MIMO özelliğini bir ortaya getiriyor. Böylelikle, birden Çok aygıtın kullanıldığı ortamlarda File kapasitesi ve verimliliği artıyor, Wi-Fi sinyal menzili genişliyor ve daha uygun kapsama alanı elde ediliyor. Bunun sonucunda daha az Wi-Fi meyyit noktası oluşuyor ve bütün aygıtlara daha süratli ve daha sağlam Wi-Fi kontağı sunuluyor.
 
Evin tamamında kaç adet Aygıt bağlı olursa olsun kullanıcılar oyun keyiflerinin öbür aygıtlardaki belge indirme yahut yayın izleme üzere süreçlerden etkilenmeyeceğinden emin olabiliyor. Wi-Fi 6’da bulunan Target Wake Time özelliği ise taşınabilir aygıtların ve IoT aygıtlarının Sıkıntı tüketimini azaltarak oyunlar için daha uzun pil ömrü sunuyor.
 
Oyuncular için tasarlandı
 
 
 
DSL-AX82U, kullanıcıların oyunları kolay kolay hızlandırmasını sağlayan özelliklerle donatıldı. Fiyatsız ve kullanımı kolay ASUS Router uygulamasına Taşınabilir Oyun Modu eklendi. Biricik dokunuşla taşınabilir oyunları hızlandırma imkânı sunan bu özellik, ASUS Router uygulamasının çalıştığı aygıtın bütün trafiğine otomatik olarak öncelik veriyor ve Muhtemel olan en güzel oyun tecrübesini yaşatıyor. Ayrıyeten taşınabilir aygıtlar, daha boş olan 5 GHz bandında daha yüksek suratlardan yararlanabiliyor.
 
Kullanıcılar router’ın çevrim içi kontrol panelindeki Gear Accelerator fonksiyonunu kullanarak istedikleri aygıta da öncelik verebiliyor. Open NAT özelliğinin sunduğu üç adımlı kolay yapılandırma süreciyle port yönlendirme kolaylaşırken, Adaptive QoS de oyunlar iç olmak üzere farklı uygulamaların trafiğine öncelik verecek biçimde ayarlanabiliyor. Böylelikle ağda darboğazlar geçmişte kalıyor.
 
Göz Müşteri oyun stili
 
 
 

Yeni ASUS modem tezli çizgileri ve oyunlardan ilham Meydan detaylarıyla dikkat cazip dizayna sahip. Etkileyici ve fütüristik bir estetikle donatılan DSL-AX82U’nun ön kısmı boyunca uzanan pencereli kısımda Aura RGB aydınlatma sistemi yer alıyor. Kullanıcılar gökkuşağı efekti üzere büsbütün renkli dinamik desen alternatifleri ortasından istediğini seçip dilediği renklerle kullanabiliyor. Ayrıyeten, daha sakin bir tesir için sabit bir desen de tercih edilebiliyor.

Güvenli ve Fazla yönlü
 
DSL-AX82U, Emniyet için en yeni WPA3 kablosuz Emniyet protokolünü kullanıyor. Eserler ayrıyeten, kullanım ömürleri boyunca fiyatsız ASUS AiProtection Pro ile kurumsal seviyede Emniyet ve gelişmiş Ana denetimi özellikleri sunuyor. AiProtection Pro; akıllı telefonlar ve IoT aygıtları üzere klasik antivirüs yazılımlarının kullanılamadığı aygıtlar da iç olmak üzere ağa bağlı bütün aygıtları müdafaa altına alıyor.
 
Yerleşik ASUS AiMesh takviyesi sayesinde aygıtı AiMesh özellikli router’larla kurulmuş bir File sisteminde denetimci yahut düğüm olarak kullanmak da mümkün. AiMesh ağları bütün kablosuz aygıtlar için konutun her yerini kapsayan Wi-Fi ağıyla kusursuz deveran sunuyor ve meyyit noktaları ortadan kaldırıyor.
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir