System Shock Remake bir erteleme daha yaşıyor!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 15, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Prime Matter ve geliştirici Nightdive Studios tarafından oyunculara sunulacak endişe temalı aksiyon macera oyunu System Shock’ın yine imal sürümü (remake), daha Evvel planlanan Mart ayı çıkış tarihinden 30 Mayıs’a ertelendi. Oyun bu tarihte Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için çıkış yapacak. Daha sonra PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Xbox One konsollarına gelecek. Konsol sürümlerinin çıkış tarihi aşikâr değil.
 
Ekip erteleme hakkında İzah yaptı
 
 
 
Yeniden imal sürümlerin çokça çıkış yaptığı içerisinde bulunduğumz süreçte System Shock remake bir ertelemeye maruz kaldı. Grup bu bahiste hakkında Türlü açıklamalarda bulundu ve şunları bildirdi: “Oyunu öncelikle Mart ayının sonuna kadar piyasaya sürmeyi planlıyorduk fakat işler istediğimiz formda gitmedi. Sonuçta biz de insanız (Shodan’ın aksine).” Shodan, System Shock ve System Shock 2’nin anne düşmanı olarak karşımıza çıkıyor.
 
Oyunun remake sürümü birçok geliştirmeyi ve özelleştirmeyi bünyesinde barındıracak tıpkı vakitte Türkçe lisan takviyesiyle karşımıza çıkacak. Bu sürümde yüksek çözünürlüklü görseller, güncellenmiş denetimler ve daha fazlası bizlere sunulacak.
 
Oyun şu anda ön siparişlere Aleni durumda. Steam ve Epic Games store üzerinde 399,00 TL’den satışta. Ayrıyeten Steam’de bir demo sürümü bulunuyor. Dilerseniz fiyatsız bir formda demoyu indirebilir ve oyunun bir kısmını deneyebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir