Azure Striker Gunvolt 3, Yeni Güncellemesi PS5 ve PS4 için Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Inti Creates, Azure Striker Gunvolt 3’ün 2.0.0 güncellemesini PlayStation 5 ve PlayStation 4 için yayınladığını duyurdu. ek olarak Xbox Series, Xbox One, Switch ve PC (Steam) sürümleri 16 Aralık’ta piyasaya sürüleceği belirtildi.
 
Sürüm 2.0.0, Azure Striker Gunvolt 3’ün anne öyküsündeki olaylardan sonra geçen yeni bir oynanabilir Ira ve yeni sesli diyalogla tamamlanan yeni bir hikaye modu olan “Epilogue ATEMS”i ekliyor. Sürüm 2.0.0 ayrıyeten puan avcılarının en güzel performanslarını göstermeleri için Çevrimiçi Sıralamalar da getiriyor!
 
Yeni hikaye Modu: “Epilogue ATEMS” 
Ana kıssadaki olaylardan sonra Sümeragi’nin içinden komplo kurarken ATEMS’i takip edin. Genç bir hükümdar, kaosa sürüklenen bir dünyada atağını yapar. Zed, Azure Striker Gunvolt 3 kıssasında yesyeni bir kısmın oynanabilir kahramanı olarak rol alıyor!
 
Azure Striker Gunvolt 3 PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve şu Steam üzerinden PC için mevcut.
 
Tanıtım Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir