RPG The Alliance Alive HD Remastered, iOS ve Android için Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Arc System Works, Alliance Alive HD Remastered’ı iOS için App Store aracılığıyla ve Android için Google Play aracılığıyla yayınladığını duyurdu.
 
Sıra tabanlı RPG, PlayStation 4 ve Switch için birinci olarak 8 Ekim 2019’da şimal Amerika’da, akabinde 10 Ekim 2019’da Japonya’da ve 11 Ekim 2019’da Avrupa’da piyasaya sürüldü. 16 Ocak 2020’de Steam aracılığıyla bir PC sürümü yayınlandı. iOS ve Android sürümleri birinci olarak 1 Şubat 2021’de Japonya’da piyasaya sürüldü.
 
Alliance Alive HD Remastered , FURYU Corporation tarafından size sunulan beğenilen RPG’nin görkemli yine doğuşunu işaret ediyor. Muharrir Yoshitaka Murayama, dizayncı Kyouji Koizumi, sanat direktörü Masayo Asano ve bestekar Masashi Hamauzu’nun yeteneklerini birleştiren bu destansı macera, canlı görseller ve klasik bir hikaye tabanında yenilikçi oynanışla hayat buluyor.
 
Oyuncular, savaşa dayalı Ira ilerlemesiyle partilerinin marifetlerini geliştirebilir, dinamik araç merkezli keşif yoluyla kendilerini oyunun yemyeşil dünyasına kaptırabilir ve Çeşitli loncalar ve kümelerle ittifaklar kurabilir. Yeni araçlar, yeni sihirler, ziyaret edilecek yerler ve deneyimlenecek daha fazlasını keşfetmek için dünyanın derinliklerine gerçek ilerleyin! 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir