Arcana of Paradise: The Tower, PC için Çıkış Tarihi Ertelendi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Shueisha Games ve geliştirici Tasto Alpha, gerçek vakitli roguelike deste kurma macera oyunu Arcana of Paradise: The Tower’ın daha Evvel planlanan 19 Ocak 2023 çıkış tarihini 20 Nisan’a erteledi. Switch ve Steam üzerinden PC için satışa sunulacak.
 
Metin lisanı dayanağı İngilizce, Japonca, Korece, Kolaylaştırılmış Çince, Klâsik Çince, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve Brezilya Portekizcesi’ni içerir. ek olarak PC için şu anda bir demo mevcut.
 
Yayıncı ve geliştirici, görünürlüğü artırmaya ve oyunun tarot kartı öğelerini düzgün bir biçimde temsil etmeye Yardımcı olmak için oyun ismi değişikliği üzerinde Birlikte çalıştı. Bu yüzden önceki The Tower: To the Bottom ismi yerine Arcana of Paradise: The Tower ismi kullanılacak. 
 
Tuhaf ve gizemli, tabana giden yolu kapatıyor, bu yüzden cennete daha da yaklaşırken, zorlukların üstesinden gelmek ve Kule’nin gizemlerini çözmek için kendi tahlillerinizi bulun!
 
Duyuru Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir