Resident Evill Village, PS VR2 Modu 22 Şubat 2023’te Ücretsiz Olarak Çıkıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Capcom, Resident Evil Village yahut Resident Evil Village Gold Edition’a sahip bütün kullanıcılar için 22 Şubat 2023’te PlayStation VR2 indirilebilir içeriği fiyatsız olarak çıkacağını duyurdu.
 
Ethan Winters’ın seyahati kulaklığın gelişmiş özelliklerinden tam manasıyla yararlanırken, PlayStation VR2 ile daha derin ve daha büyüleyici bir macera sizi bekliyor. VR Modu, Resident Evil Village’ı her zamankinden daha gerçekçi ve ağır hale getirmek için 4K HDR ekranı, göz izlemeyi ve 3D sesi kullanır. Dimitrescu Kalesi’nin gösterişli odaları da iç olmak üzere köyün Güçlü detaylara sahip atmosferine sanal gerçeklikle kolun ve içinde pusuya yatan gerçek dışı karakterler ve yaratıklar tarafından hakikaten cüce hissetmeye hazırlanın.
 
Oyuncular, PlayStation VR2 kulaklığıyla Resident Evil Village dünyasına adım atmanın ötesinde, PlayStation VR2 Sense Denetim aygıtlarıyla etraflarıyla yeni yollarla başa çıkacak. Bunlar, Ethan’ın ünlü esnek ellerini temsil eder ve oyun içinde sezgisel hareketlerin gerçekleştirilmesine İmkan tanır. ek olarak oyuncular, Fazla yaklaşan düşmanlara karşı korunmak için kollarını kaldırabilirler.  
 
Ekran Görüntüleri 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir