Atomic Heart için 8 Dakikalık Oynanışa Genel Bakış Videosu Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 01, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Focus Entertainment ve geliştirici Mundfish tarafından oyunculara sunulacak olan birinci Şahıs aksiyon rol yapma oyunu Atomic Heart için sekiz dakikalık oynanışa genel nazar görüntüsü yayınlandı. Yayınlanan görüntü içerisinde oyunda yer Meydan karakterlerden kimileri, oyunun dünyası, oyun dünyasından Türlü ortamlar ve daha fazlası yer alıyor.
 
Beklenen oyun Atomic Heart bu ay içerisinde geliyor 
 
 
 
Atomic Heart, 21 Şubat 2023 tarihinde geliyor. Atomic Heart, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Ayrıyeten Xbox Game Pass hizmetine de iç edecek. Böylelikle Xbox Game Pass aboneleri de oyunu deneyimleyebilecek.   
 
Dövüş mekanikleriyle ve dünyasıyla dikkatleri üzerine çeken Atomic Heart, bizlere ütopik bir dünyayı sunmaya hazırlanıyor. Cephaneliğimizi ve ekipmanımızı yükselteceğimiz bu oyun içerisinde karşımıza türlü türlü tehlikeler çıkıyor. Gelişmiş silahları kullanarak bu tehlikelerin üstesinden gelebiliyoruz.
 
Denuvo müdafaa teknolojisinin yer alacağı bu oyun öteki yandan DLSS 3 dayanağına de sahip olacak. Geliştirici takım oyunun PS5 ve Xbox Series X konsollarında kapalı alanlarda – zindanlarda 4K 60 FPS oynanacağını bunun yanı Dizi Aleni dünyaya geçiş yapıldığı taktirde dinamik 4K 60 FPS’lik bir tecrübe sunacağını belirtiyor.
 
Atomic Heart oynanışa genel nazar fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir