Hogwarts Legacy’nin Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 01, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Avalanche Software tarafından biz oyun severlere sunulacak olan Aleni dünya aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy’nin çıkış fragmanı yayınlandı. 100’den Çok Yan vazifenin yer alacağı belirtilen bu yapım 10 Şubat’ta PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Akabinde 4 Nisan’da PlayStation 4 ve Xbox One için daha sonra da 25 Temmuz’da Switch için piyasaya sürülecek.
 
Beklenen oyun geliyor
 
 
 
Büyü temelli bir aksiyon – dövüş sistemini bizlere sunacak olan Hogwarts Legacy, oyunculara sürükleyici bir Aleni dünya aksiyon rol yapma tecrübesi sunmaya hazırlanıyor. Oyunda biz oyuncular fantastik canavarları keşfedecek, karakterimizi özelleştirecek ve iksirler yaparak büyü üretiminde ustalaşmaya çalışacağız. Bunun yanı Dizi karakterimizin yeteneklerini yükseltmeye çalışacak ve olmak istediğiniz bir büyücü için maceralara atılacağız. 
 
Yeni nesil konsollarda 60 fps bir oyun tecrübesini sunmayı hedefleyen Hogwarts Legacy, PC sistem ihtiyaçlarına nazaran en az 16 GB Ram istiyor. VGC tarafından daha evvelce yayınlanan bilgilere nazaran Hogwarts Legacy’nin anne öyküsünü tamamlamak yaklaşık 35 saat sürecek. Bunun yanı Dizi oyunu yüzde Çehre tamamlamak için 70 saat gerekecek.
 
Öte yandan Hogwarts Legacy ön siparişlere açık. Standart sürüm 699,00 TL, Deluxe sürüm ise 799,00 TL.
 
Hogwarts Legacy çıkış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir