Yerli Oyun I’m looking for 3024 people Steam’e Geliyor: Sınırlı Süreyle Ücretsiz Edinebilirsiniz!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 01, 2023 Yorum Yok

 
İlk olarak NFT içerikli bir yapıyla karşımıza çıkan yerli oyun I’m looking for 3024 people, Ordu merkezli Bakodun Game Studios tarafından geliştiriliyor. Birkaç yıllık çalışmanın akabinde oyun artık 3 Şubat tarihi prestijiyle Steam’de yayınlanmayı bekliyor. Geldiğimiz noktada oyun içerisinde birçok değişiklik yapıldı ve NFT içerikleri kaldırıldı.
 
Yerli oyun Steam’e geliyor
 
 
 
Oyuncuların dikkatini çeken yerli oyun I’m looking for 3024 people, başlangıçta NFT içerikli bir yapıya sahipti ve fiyatsız olarak yayınlanacaktı. Lakin takım Geri bildirimler sonrasında NFT içeriklerini kaldırdı ve oyunu Steam’de yayınlamaya karar verdi. Alternatif gerçeklik oyunu olarak karşımıza çıkan bu imal ülkemizde 20 TL’den satışa sunulacak. Yurt dışı fiyatı ise 19.99 dolar olacak.
 
Öte yandan NFT ile yalnızca 3024 bireye verilecek imtiyaz değiştirildi. Bundan sonraki süreçte oyuna sahip olan herkese bu imtiyaz verilecek ve herkes bundan faydalanabilecek. Oyuna Steam’den sahip olan herkes oyunun anne misyonu olan slot sürece misyonuna iç olabilecek. Bu vazife oyun içinde değil, yazılan bir Discord botu sayesinde oyunun resmi Discord sunucusunda yapılacak.
 
Oyunu BSC koduyla fiyatsız olarak edinin (3 Şubat tarihine kadar müddeti var)
 
 
 
Yerli oyun I’m looking for 3024 people, 3 Şubat prestijiyle Steam’e geliyor. Steam platformuna gelmeden Evvel grubun oyunculara sunduğu bir fırsat bulunuyor. Bu fırsat dahilinde oyunu fiyatsız olarak edinebiliyorsunuz. Yapmanız gereken Biricik şey BSC kodu ile [email protected] adresine mail atmak. Mail atarken başlığa BSC yazıp göndermeniz kâfi. Maili gönderdikten 24 saat içinde geliştirici takım oyun key’ini size ileteceğini belirtti. Alacağınız kod sayesinde oyuna yayınlandığı gün erişim sağlayabileceksiniz.
 
Oyunun Steam sayfasına erişmek için buraya tıklayabilirsiniz. 
 
Yerli ekimiz oyunu nasıl geliştirdiğini bizlere anlatıyor
 
Yerli grubumuz Bakodun Game Studios, oyunu nasıl geliştirdiklerini ve bahsedilen oyun içi değişiklikleri yaparken ne basamaklardan geçtiklerini bizlere anlatıyor. Devlog görüntüsünü aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
 
 
Çizgi roman çalışması da başladı
 
Ekibimiz oyunu geliştirmekle kalmıyor bunun da ötesinde çizgi roman çalışmalarını başladığını bizlere aktarıyor. Bu çizgi roman içerisinde Frank’in 1974’ten 1996’ya kadarki müddette şirket ile yaşadığı olayları ve şirketi nasıl gizlice takip ettiğinin kıssası bizlere sunulacak. misal görselleri aşağıda bulabilirsiniz:
 
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir