Assassin’s Creed Mirage’ın 2024 yılına erteleneceği bildirildi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 28, 2023 Yorum Yok

 
Ubisoft tarafından biz oyunculara sunulacak olan Aleni dünya aksiyon macera oyunu Assassin’s Creed Mirage’ın 2024 yılına erteleneceği bildirildi. Bilgi sızıntılarının ortaya çıktığı bu süreçte oyunun kesinlikle erteleneceği ve çıkış yılının da 2024 olacağı belirtildi. Alışılmış bu bahiste resmi bir İzah yok.
 
Çeşitli bilgiler ortaya çıktı
 
 
 
Insider Gaming kaynaklarına nazaran Assassin’s Creed Mirage oynanış imgeleri bu yılki aktiflikte ortaya çıkacak. Şimdiye kadar Mirage hakkında Fazla az şey bizlere sunuldu. Eylül 2022’de Ubisoft, oyunun dünya tanıtımını yaptı ve o vakitten bu yana sessizliğini korudu.
 
2022’nin Ubisoft’un yılı olmadığını biliyoruz. Geçtiğimiz Yıl içerisinde Ubisoft birçok meseleyle uğraştı ve bu kapsamda gerek daha Evvel duyurulan gerekse duyurulmayan birçok projeyi iptal etti yahut erteledi. Tekrar geldiğimiz noktada akıbeti muhakkak olmayan Skull and Bones tekrar tekrar ertelendi ve artık de bu ertelemelere bir yenisinin daha ekleneceği bildiriliyor.
 
Öte yandan Insider Gaming kaynakları, Assassin’s Creed Mirage’ın Ağustos 2023’te, Motorfest’in ise Eylül 2023’te piyasaya sürüleceğini ileri sürüyor. 
 

https://twitter.com/ScriptLeaksR6/status/1640367833212223490

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir