Tekken 8 için Jun Kazama oynanış fragmanı yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 28, 2023 Yorum Yok

 
Belirli aralıklarla yayınlanan oynanış fragmanlarına bir yenisi daha eklendi. Bandai Namco, Tekken 8 için Jun Kazama karakterini gösteren yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Bu fragman içerisinde karakterin nasıl görüneceği, hangi animasyonlara sahip olacağı, dövüş yeteneklerinden kimileri ve daha fazlası yer alıyor.
 
Tekken 8 hem PC hem de yeni nesil konsollara geliyor
 
 
 
Tekken 8, PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) için geliştiriliyor. Bir çıkış tarihi şimdi açıklanmadı. Çıkış tarihi aşikâr olmayan oyun bizlere üst seviye bir dövüş aksiyon tecrübesi sunmayı hedefliyor. Oyun içerisinde Tekken serisinde yer Meydan ikonik karakterler yer alıyor ve bunları dilediğimiz üzere deneyimleyebiliyoruz.
 
Tekken 8, serinin çıkış yapacak olan en yeni oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyun içerisinde günümüz teknolojileriyle hazırlanmış grafikler, İlgi alımlı animasyonlar, dövüş mekanikleri ve atmosferler yer alıyor. Uzun soluklu bir dövüş tecrübesi bu oyunda bizleri bekliyor.
 
Tekken 8 – Jun Kazama oynanış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir