MultiVersus açık betası 25 Haziran’da kapanıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 28, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Player First Games, 26 Temmuz 2022’de yayınlanan Multiversus’un Aleni beta sürümünün 25 Haziran 2023’te kapatılacağını duyurdu. Oynaması fiyatsız platform dövüş oyunu Multiversus ayrıyeten 2024’ün başlarında tam sürüm olarak piyasaya sürülecek.
 
MultiVersus Aleni betası şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için mevcut. 
 
Ücretsiz platform dövüş deneyimi
 
 
 
MultiVersus, Batman, Superman, Wonder Woman ve Harley Quinn (DC Muhteşem Heroes ve DC Super-Villains); Shaggy (Scooby-Doo); Bugs Bunny (Looney Tunes); Arya Stark (Game of Thrones); Tom ve Jerry; Köpek Jake, İnsan Finn (Adventure Time); Steven Universe, Garnet ve daha Çok Ira ile oyuncuların karşısına çıkıyor. 
 
Öte yandan takım Aleni beta hakkında şunları belirtiyor: “Tüm MultiVersus grubu ismine Aleni Beta’mız sırasında verdiğiniz takviye için teşekkür ederiz. Topluluğun İlgi ve coşkusunu görmek bizi heyecanlandırdı ve Geri bildirimleriniz değer biçilmezdi. MultiVersus’un oyunculara sunduğu keyfi görmek bizi heyecanlandırıyor. 
 
Açık betamız boyunca en uygun oyun tecrübesini sizlere sunmak için Fazla çalışıyoruz ve bize verdiğiniz bütün dayanaklar için teşekkür ederiz. Aleni Beta süreci MultiVersus’un bir sonraki kademesi için mihenk taşı niteliğinde. 
 
Hala yapılacak Fazla Amel olduğunu biliyoruz. Kendimizi 2024 tam sürüm çıkışına hazırlıyoruz.”
 
Diğer bütün ayrıntılara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. 
 
MultiVersus Aleni beta güncelleme fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir