Anno 1800 Yeni Nesil Konsollara Geliyor: Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 18, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Ubisoft ve geliştirici Ubisoft Blue Byte, Anno 1800’ün Konsol Sürümü’nün 16 Mart’ta PlayStation 5 ve Xbox Series için 39.99 dolarlık fiyatla yayınlanacağını duyurdu. Ön sipariş şu anda PlayStation Store ve Microsoft Store üzerinden verilebilir. Ön sipariş veren kullanıcılar dijital bir sanat kitabına ve dijital oyun müziğine, Imperial Pack ve Console Founder Pack’e sahip olacak.
 
Sanayi ihtilaline adım atacağımız bir yapım
 
 
 
Sanayi İhtilali’nin işlendiği Anno 1800’de biz oyuncular yeni teknolojileri, kıtaları ve toplumları keşfedecek ve Hayal gücümüze dayalı yeni bir dünyayı kurmaya çalışacağız. kent kurma, simülasyon ve strateji ögelerinin yer aldığı bu üretim artık yeni yeni nesil konsollara geliyor.
 
Anno 1800’de kentler kuracak, bu yolda Çeşitli binalar – yapılar inşa edecek, ekonomiyi kendimiz şahsen elimiz ile yönetecek, Türlü kaynaklar toplayacak ve bu dünyada yer Meydan Türlü yerleri keşfedebileceğiz. Oyun Belde idaresi konusunda ipleri büsbütün bizim elimize bırakıyor.
 
Anno 1800 konsol sürüm çıkış tarihi İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir