Monster Hunter Rise: Sunbreak’in Satış Rakamı Güncellendi: 5 Milyon

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 18, 2023 Yorum Yok

 
Capcom tarafından oyunculara sunulan Monster Hunter Rise: Sunbreak genişletmesinin dünya çapındaki Yekün satışlarının beş milyonu aştığı duyuruldu. Genişleme paketinin en nihayet Ağustos 2022 tarihinde dört milyon satışa ulaştığı bildirildi. Resmi Monster Hunter Twitter hesabı, yeni dönüm noktasını kutlamak için aşağıdaki çizimi paylaştı:
 
 
 
Yeni satış sayısı için üstteki çizim haricinde hatıra niteliğinde bir oyun içi Öge paketinin de piyasaya sürülmesi planlanıyor. 
 
Monster Hunter Rise: Sunbreak genişletmesi dünya çapında 30 Haziran 2022’de Switch ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü. Genişletmenin PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve diğer PC sürümleri bu baharda çıkış yapacak. 
 
Öte yandan Monster Hunter World: Iceborne genişletmesinin dünya çapındaki Yekün satışlarının 10 milyonu aştığı bildirildi. Ayrıyeten Iceborne genişletmesinin Yekün satışlarının 2022’de 9,7 milyon olduğu belirtildi. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir