Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyununa Legendary Collection: 25th Anniversary Edition Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 16, 2023 Yorum Yok

 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), Yu-Gi-Oh! kart oyununun 25. Yıl dönümü kutlamalarını en ikonik Yu-Gi-Oh!  KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG) öğelerini Geri getirerek başlatıyor.
 
Yu-Gi-Oh! TRADING CARD GAME Legendary Collection (Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyunu Efsanevi Koleksiyon), Legendary Collection: 25th Anniversary Edition (Efsanevi Koleksiyon: 25. Yıl Sürümü) kapsamında sizlerle olacak. Bu Tebrik setinde Özgün anime serisindeki en Ünlü canavarlardan kimilerinin Özel varyant kartları, Fazla istek gören Özgün Mısır Yaradanı Kartı Promoları ve sırf 25. Yıl dönümü kutlamaları için oluşturulan The Quarter Century Secret Rare (Çeyrek Asırlık Sır Rare kartı) isimli yepisyeni bir rarity’e ön nazar yer alıyor.
 
Legendary Collection: 25th Anniversary Edition kutularında neler yer alıyor gelin bir göz atalım:
 
– Şu setlerin her birinden bir paket: Legend of Blue Eyes White Dragon, Metal Raiders, Spell Pack, Pharoah’s Servant, Dark Crisis ve Invasion of Chaos.
– Şu Ultra Rare kartlardan birer tane: Obelisk the Tormentor, Slifer the Sky Dragon, The Winged Dragon of Ra, Blue-Eyes White Dragon, Dark Magician ve Red-Eyes Black Dragon.
– Üstte belirtilen 6 karttan bir adedinin Quarter Century Secret Rare versiyonu (kutulara rastgele yerleştirilmişlerdir)
 
 
 
Legendary Collection: 25th Anniversary Edition’ınAvrupa ve Okyanusya’da20 Nisan 2023* tarihinde çıkması planlanmakta. Daha Çok bilgi için adres: https://img.yugioh-card.com/uk/products/detail.php?id=lc01 
 
25. Yıl kutlamaları
Yu-Gi-Oh kart oyunu 25. Yıl dönümünü 4 Şubat 2024’te kutlayacak. Dünyaca Ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU, 80’den Çok ülkede, 9 lisanda yayınlanmaya ve her yaştan oyun severin beğenisini kazanmaya devam ediyor.
KONAMI, 25. Yıl dönümü projesini 2023’te başlatacak ve buna Hatıra eserleri ve dünya çapında Çeşitli diğer promosyonlar da iç olacak. KONAMI yakında 25. Yıl dönümü projesi hakkında daha Çok bilgi açıklayacak.
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir