Black Myth: Wukong Ne Zaman Çıkıyor? Çıkış Yılı Belli Oldu!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 16, 2023 Yorum Yok

 
Game Science tarafından oyunculara sunulacak olan ve Unreal Engine 5 ile geliştirilen aksiyon macera rol yapma oyunu Black Myth: Wukong için Çin yılına Özel yeni bir kısa sinema yayınlandı. Bu kısa sinemada oyunun 2024 yazında PC için çıkış yapacağı belirtildi. Oyunun konsol sürümlerinden Laf edilmedi.
 
Aksiyon ve dövüş odaklı bir yapım
 
 
 
İlk olarak 2020 yılında Çinli Müstakil geliştirici Game Science tarafından duyurulan aksiyon rol yapma oyunu Black Myth: Wukong, oyuncuların bir oldukça dikkatini çeken projelerden biri. Ağustos 2020’de yayınlanan oynanış fragmanı ile bir anda kendisinden Laf ettiren imal şu anda beklenen oyunlar ortasında yer alıyor. Yayınlanan oynanış fragmanı ise birkaç gün içinde 2 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaştı.
 
Şimdiye kadar bilindiği kadarıyla oyun Ray Tracing (Işın izleme) teknolojisini kullanacak ve NVIDIA’nın DLSS teknolojisini destekleyecek. Black Myth: Wukong, Monkey King ve onun Özel yeteneklerine odaklanacak ve içerisinde kullanılabilecek 72 yeteneği bizlere sunacak. Oyun şu anda geliştirme etabında ve tam çıkış tarihi şimdi aşikâr değil.
 
Yayınlanan kısa film
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir