Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyunu için Legendary Collection: 25th Anniversary Edition piyasaya sürüldü

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI) bugün yaptığı bir açıklamayla Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG) için Legendary Collection: 25th Anniversary Edition’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu.
 
Daha Evvel yayınlanan birinci Legendary Collection, Yu-Gi-Oh! TCG için şimdiye kadar piyasaya sürülen en ikonik koleksiyon setlerinden biriydi. Artık bu set, kart oyununun mükemmel yıldönümü için küllerinden Legendary Collection: 25th Anniversary Edition olarak tekrar doğuyor. Yalnızca bu da değil- yeni set, Yu-Gi-Oh! TCG’ye yeni, Fazla Özel bir rarity getiriyor.
 
Legendary Collection: 25th Anniversary Edition, oyunun 25. yıldönümü kapsamında Yu-Gi-Oh TCG’nin birinci periyotlarından en Ünlü ve sevilen 6 Booster Paketi içermekte. Bunlar ortasında Legend of Blue Eyes White Dragon, Metal Raiders, Spell Ruler, Pharaoh’s Servant, Dark Crisis ve Invasion of Chaos bulunuyor.
 
 
 
Sette ayrıyeten Fazla talep edilen ve aranan Özgün Egyptian God kartlarının promoları olan 6 Ultra Rare varyantı oyuncuları bekliyor. Bunlar Obelisk the Tormentor, Slifer the Sky Dragon, The Winged Dragon of Ra, Blue-Eyes White Dragon, Dark Magician ve Red-Eyes Black Dragon üzere efsanevi kartlar.
 
Legendary Collection: 25th Anniversary Edition ayrıyeten bonus bir 7. Kart içeriyor. Bu 7. kart, yalnızca 25. Yıl dönümü için yaratılan yesyeni bir rarity: Quarter Century Secret Rare.
 

Her Legendary Collection: 25th Anniversary Edition setinde üstte belirtilen 6 karttan bir adedinin Quarter Century Secret Rare versiyonu buluyor. Böylelikle Düellocular kutlamalar kapsamında kendilerini bekleyen heyecanlı sürprizler konusunda Fikir sahibi olabilecekler.

Daha Çok bilgi için adresimiz: https://www.yugioh-card.com/eu/product/legendary-collection-25th-anniversary-edition/
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir