Ubisoft’un Splinter Cell temalı bir battle royale oyununu iptal ettiği bildirildi!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
Birçok oyun serisiyle birlikte aşina olduğumuz Ubisoft bu vakte kadar onlarca oyunu iptal etti ve rafa kaldırdı. Bilhassa geçtiğimiz 2022 yılı Ubisoft için iptal periyodu oldu. 2022 yılı içerisinde onlarca oyun projesini rafa kaldırdı ve erteledi. Artık ise iptal edilen oyunlar arasında Splinter Cell temalı bir battle royale oyununun yer aldığı bildirildi.
 
Ubisoft, Splinter Cell temalı bir battle royale oyunu geliştiriyormuş
 
 
 
4Chan üzerinde yayınlanan uzun bir gönderide Splinter Cell temalı bir battle royale oyunu hakkında Çeşitli ayrıntılar yer alıyor. Ubisoft tarafından yayınlanması planlanan bu oyunun ismi Splinter Cell: Hunters olarak karşımıza çıkıyor. Paylaşılan gönderiye nazaran nihayet oyun testinin Temmuz 2022’de yapıldı ve bu süreçten sonra oyun hakkında rastgele bir gelişme yaşanmadı. 
 
Bildirilene göre Splinter Cell: Hunters büsbütün yeni ve üçüncü Şahıs bir PvPvE, battle royale oyunu olacaktı. Splinter Cell temasıyla ilgileri üzerine çekmeye çalışan bu proje nihayetinde çevrimiçi odaklı bir tecrübesi bizlere aktaracaktı. Artık ise bu proje büsbütün rafa kaldırıldı.
 
Eğer bu türlü bir oyun çıksaydı oynar mıydınız? 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir