Yeni PlayStation 5 Kontrolcüsü Neler Sunuyor?

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 26, 2023 Yorum Yok

 
Geçtiğimiz aylarda duyurulan DualSense Edge’in sonunda çıkış günü geldi. Biz de denetimciyi PlayStation Türkiye’nin bize sunmuş olduğu fırsat sayesinde geçtiğimiz haftalarda denetimciyi deneyimleme fırsatı bulduk. Yaklaşık 1 saat kadar denetimciyi denedik ve birinci izlenimlerimizi sizlere aktarmaya çalıştık.
 
Biz görüntüyü çektiğimizde fiyatı şimdi açıklanmayan DualSense Edge’in Türkiye fiyatı 6500 TL. Yurt dışı fiyatı ise 250 dolar. Fiyatı yorumlama işini artık sizlere bırakıyoruz fakat denetimci hakkındaki görüşlerimizi görüntüde bulabilirsiniz.
 
DualSense Edge’e tasarım olarak baktığımızda tuşlar ve dokunmatik yüzeydeki renk değişimi dikkat çekiyor. Renk değişimi dışında fizikî açıdan Aka bir değişim yok. Teknik tarafta ise daha Evvel de açıklandığı üzere değiştirebilir analog tuşları, arka tuşlar ve Özel profil oluşturma seçenekleri denetimcinin farklılaştığı kısım.
 
DualSense Edge’i kullandık! 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir