Microsoft, Minecraft Legends’ın Çıkış Tarihini Açıkladı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 26, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Xbox Game Studios ve geliştiriciler Mojang Studios ve Blackbird Interactive, aksiyon strateji oyunu Minecraft Legends’ın 18 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam ve Microsoft Store üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. Oyun ayrıyeten Xbox Game Pass hizmetinde de yer alacak.
 
Minecraft’ın yeni oyunu strateji ve taktik ögelerini bünyesinde barındırıyor 
 
 
 
Bu yeni aksiyon strateji oyunu Minecraft Legends ile yeni bir hikaye bizleri bekliyor olacak. Bir yandan farklı diğer yandan da aşina olduğumuz bu dünyada Çeşitli cihanları ziyaret edecek, buraları keşfedecek ve Çeşitli zorlukların üstesinden gelmeye çalışacağız. Dinamik ve canlı bir dünyanın bizlere sunulacağı bu oyunda PvP ögeleri da yer alıyor.
 
Oyunda bulunduğumuz bu dünya istila altında olup kendimizi bu istilaya hazırlamamız gerekiyor. Bu macerada hem kendimizi hem de yaşadığımız yeri savunmak için ister Biricik oyunculu istersek de arkadaşlarımız ile birlikte grup olarak ilerleyebiliyoruz. Çeşitli zorlukların üstesinden gelmeye çalıştığımız bu taktik oyununda dilersek de arkadaşlar ile birlikte rakip olabiliyoruz.
 
Türkçe lisan dayanağına sahip bir halde çıkış yapacak oyun üstten görünümlü bir kamera nazar açısına sahip. 
 
Oynanış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir