Yeni PlayStation 5 Güncellemesinin Discord Desteğini Getireceği Bildirildi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 17, 2023 Yorum Yok

 
Sony tarafından oyunculara sunulan yeni jenerasyon konsol PlayStation 5 için yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda yakın tarihli bir rapora nazaran yakında PlayStation 5 konsollarına istikbal olan yeni güncelleme ile Discord sohbet hizmetinin iç edileceği belirtiliyor.
 
V7.0 güncellemesi ile Discord takviyesinin geleceği bildiriliyor
 
 
 
Insider Gaming tarafından yayınlanan rapora ve bilgilere göre PlayStation 5 için yayınlanacak olan V7.0 güncellemesi Discord takviyesini içerisinde barındıracak. 8 Mart 2023 tarihinden sonra ekleneceği belirtilen bu takviyenin haricinde PlayStation 5 oyunlarının bulut hizmeti yoluyla yayınlanacağı da ortaya çıktı. 
 
Yeni güncelleme ile konsol sahiplerine sunulacak bulut özelliğinin PlayStation Plus Premium aboneliğine iç edileceği belirtildi. Kaynaklar, Cronus isimli bu özelliğin birkaç aydır geliştirilmekte olduğunu ve test edildiğini bildiriyor. 
 
Insider Gaming Playstation 5’in 7.00 güncellemesinin halka Aleni Beta sürümünün önümüzdeki günlerde yayınlanacağını ve 30 Ocak’ta sona ereceğini belirtiyor. Öte yandan Discord takviyesinin ekleneceği birinci olarak 2021 yılında duyurulmuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir