Yeni Nintendo Switch modelinin bu yıl çıkış yapacağı bildiriliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 04, 2023 Yorum Yok

 
El konsolu Nintendo Switch’in yeni modelinin bu Yıl içerisinde piyasaya sürüleceği bildiriliyor. Bu İzah oyun dalı içerisinde yer Meydan ve yanlışsız sızıntılarıyla bilinen Jeff Grubb’dan geliyor. Grubb, birkaç gün Evvel YouTube kanalında 2023’ün sonlarında bir Switch 2 duyurusu yapılacağına dair söylentiler duyduğunu ve bu modelin 2023’te piyasaya sürüleceğini belirtti.
 
2023 içerisinde yüzde 45’lik ihtimalle yeni Switch modelini görebileceğiz 
 
 
 
Jeff Grubb, evvelki açıklamalarına ek olarak yüzde 45’lik bir ihtimalle bu Yıl içerisinde yeni Switch modelini görebileceğimizi belirtti. Ayrıca çıkması beklenen yeni modelin Aka bir sıçrama yapmayacağını ve bunun bir Switch Pro olduğunu düşünürsek Pro’dan daha kuvvetli olmasının beklendiğini bildirdi.
 
Grubb haricinde bir de ünlü forum 4chan üzerinde de birtakım sızıntılar mevcut. Bu forumda yeni Switch modelinin 2023’ün sonlarında piyasaya sürülmesinin beklendiği belirtiliyor. Yeni modelin Pokemon Scarlet & Violet DLC’si ile birlikte yayınlanacağı da telaffuzlar ortasında.
 
El konsolu Switch, 31 Aralık 2022 prestijiyle dünya çapında 122,55 milyon adet satmıştı. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir