Yaratık Toplama Oyunu Adore’nin Konsol Sürümleri Onaylandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
İlk olarak 2020’de erken erişim olarak Steam üzerinden PC için yayınlanan Yaratık toplama temalı rol yapma aksiyon macera oyunu Adore’nin konsol sürümleri duyuruldu. Yayıncı QUByte Interactive ve geliştirici Cadabra Games tarafından oyunculara sunulacak olan bu imal PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Switch konsolları için de geliyor.
 
Adore, Yalın oynanışıyla Yaratık toplama tecrübesi sunuyor
 
 
 
Adore oyunu bizlere  Yalın fakat yenilikçi bir oynanış sistemi sunuyor. anne Ira Lukha ile atılacağımız bu macerada yanımızda savaşmaları için Yaratık toplama işine giriyoruz. Temel olarak oyun, yaratıkları çağırıp Denetim edebildiğimiz bir aksiyon macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor.
 
Oyunda farklı farklı yaratıklar toplayabiliyor ve her birinin kendine mahsus maharetleri ve özellikleri bulunuyor. Oyunda bulunan sinerji sistemi sayesinde de yaratıklar ortasında bir sinerji bağı kurabiliyor ve daha tesirli bir halde savaşmalarını sağlayabiliyoruz.
 
Oyun şu anda Steam üzerinden PC için erken erişim sürümünde mevcut. Erken erişim sürümü 28,00 TL’den satışta. 
 
– Steam sayfası
 
Konsol İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir