Spor Oyunu Shredders, PS5 Konsollarına Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
İlk olarak 17 Mart’ta Xbox Series ve Steam ve Microsoft Store üzerinden PC için piyasaya sürülen spor snowboard oyunu Shredders, PlayStation 5 konsollarına geliyor. Şu anda Xbox Game Pass abonelik hizmeti içerisinde de var olan bu imal, yayıncı FoamPunch ve geliştiriciler I-Illusions ve Let It Roll tarafından 6 Aralık’ta PlayStation Store üzerinde PS5’te yayınlanacak.
 
Kar kayağı sporu üzerinde ustalaşacağınız bir yapım
 
 
 
Shredders biz oyuculara kar kayağı sporunu sunuyor. Oyun içerisinde park riding, buttering, rails ve massive kicker üzere Türlü spor sanatları bulunuyor ve bizim de bu mevzularda uzmanlaşmamız bekleniyor. Soğuğu iliklerimize kadar hissedeceğimiz bu oyunda zirvelerden aşağı hakikat sarkabiliyor ve yüksek suratlara ulaşabiliyoruz.
 
Oyunda yapacağımız hareketler büsbütün profesyonellerden ilham alınan bir yapıda karşımıza çıkıyor. Bu spor oyunu içerisinde onlarca farklı devinim bulunuyor ve kendi biçiminizi oluşturmanıza müsaade veriyor. Oyunda havada tahtanızı tutarken hareketler yapabiliyor, kayak tahtanızı eğebiliyor ve öteki Türlü hareketler üzerinde ustalaşmaya çalışıyoruz.
 
Shredders şu anda Steam üzerinde 50,00 TL’den satışta.
 
Shredders PS5 konsol sürümü İlan fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir