Xbox Live Gold Mayıs ayı ücretsiz oyunları açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 27, 2023 Yorum Yok

 
Microsoft, Mayıs 2023’te geçerli olmak üzere Xbox Live Gold abonelerine Özel fiyatsız oyunları duyurdu.
  
Xbox Live Gold hizmeti dahilinde oyuncular, kütüphanedeki Fazla oyunculu oyunları çevrimiçi bir biçimde oynayabiliyor ve bunları deneyimleyebiliyor. Bir nevi PSN üzere bir hizmet olan Xbox Live temelde fiyatsız bir servis lakin birtakım özelliklerini kullanmak için Gold üyelik almak gerekiyor.
 
– STAR WARS Episode I Racer: Tüm ay boyunca kullanılabilir.
 
Oyunun tanıtım yazısı şu biçimde: Klasik yarış oyunu, Çağdaş denetimler ve başarılarla Geri döndü! Bitiş çizgisine kadar devam eden, Yürek hoplatan, vefatına bir gayrette bir podracer kullanarak yanan metan göllerinin, Tuskan Baskıncılarının akınlarının, yer çekimsiz tünellerin ve Fazla daha fazlasının ortasından geç. 
 
– Hoa: 16 Mayıs – 15 Haziran ortası mevcut.
 
Oyunun tanıtım yazısı şu biçimde: Hoa elle çizilmiş soluk kesici görseller, beğenilen müzikler ve huzurlu, dinlendirici bir atmosfere sahip hoş bir bulmaca-platform oyunudur. soluk kesici ortamlardan geçerek bütün olayların başladığı yere yanlışsız uzanan seyahatinde anne Ira Hoa olarak oynarken tabiatın ve Düş gücünün büyülü tecrübesini yaşa. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir