Xbox Game Pass’te Oynayabileceğiniz Aksiyon Macera Oyunları

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Microsoft tarafından biz oyun severlere aylık abonelik halinde sunulan Xbox Game Pass, içerisinde onlarca çeşidi ve yüzlerce oyunu bulunduruyor. Aylık olarak ödeme yaparak apansızın Çok oyuna ulaşabileceğiniz bu kütüphanede çeşit çeşit oyunlar bulunuyor. Ödeme yaptığınız takdirde burada oyunların sahibi olmuyorsunuz. Bir nevi kiralama tarzı oyunlara erişebiliyorsunuz. Hasebiyle aylık olarak ödeme yaptığınız bu hizmeti bir sonraki ay kullanmak için de tekrardan ödeme yapmanız gerekiyor. Xbox Game Pass içerisinde bulundurduğu geniş kütüphane sayesinde oyunculara Aka kolaylıklar sağlıyor.
Bu yazımda sizlere Xbox Game pass hizmetinde yer Meydan ve öne çıkan aksiyon macera oyunlarından kimilerini derledim. Bu listelediğim oyunlar dışında tabi ki daha Çok oyun bulunuyor lakin buradakiler kesinlikle oynamanız gereken oyunlar ortasında yer alıyor. Artık geçelim listemize:
– A Plague Tale: Requiem
 
 
A Plague Tale: Innocence’ın devam oyunu olarak karşımıza çıkan bu aksiyon macera oyununda bizlere öykünün devamı sunuluyor. Oyun içerisinde doğaüstü güçler, İlgi alımlı bir hikaye ve aksiyon sistemi yer alıyor. Oyunun diğer öne çıkan özellikleri ortasında sunduğu görsellik ve müzikler bulunuyor. Aleni bir dünyaya sahip olmayan ve çizgisel olarak ilerlediğimiz bu oyunda bizleri İlgi cazibeli görüntüler ve daha fazlası bekliyor diyebilirim.
İlk oyunun devamı niteliğinde olan bu oyunda artık işler daha da karışıyor ve çığırından çıkıyor. Birinci oyunda da yer Meydan veba salgını bu oyunda daha da geniş yankı buluyor. Bu ikinci oyunda bizlere daha Çok aksiyon ve macera öğesi sunuluyor. Devam oyununda gizlice ilerleyebiliyor, direkt saldırabiliyor yahut veba salgınında rol oynayan sıçanları özgür bırakabiliyoruz.
Yine birinci oyunda yer Meydan iki anne karakterimiz burada da maceralarına kaldığı yerden devam ediyor. Yeni bölgelere gerçek ilerlediğimiz bu aksiyon macera oyununda Hugo’nun üzerindeki laneti Denetim etmeye çalışan kümelere karşı gelmeye çalışıyoruz. Bir yandan hayatta kalma uğraşı verdiğimiz bu oyunda zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyor diğer yandan da Çeşitli görünümler ve kısımlar ortasında geçiş yapıyoruz.
 
 
İlk oyuna nazaran birçok yeniliği bünyesinde barındıran bu üretimde yeni yer dizaynları karşımıza çıkıyor. Bunun dışında hikaye konusunda sahiden hoş Amel başarmışlar diyebilirim. Oyundaki atmosfer birinci oyuna nazaran daha da karanlık olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun öyküsü bizlere duygusal bir yük bindiriyor. Duygusallık durumu karakterlerin animasyonlarına ve seslerine tesir ediyor.
Xbox Game Pass hizmetinde yer Meydan bu devam oyunu kesinlikle oynamanız gereken aksiyon macera oyunları ortasında yer alıyor. Birinci oyunu oynadıysanız ve ikinci oyunu da oynamak istiyorsanız ve Game Pass aboneliğiniz de bulunuyorsa direkt oyuna geçiş yapabilirsiniz. Devam oyunu olduğu için birinci oyunu oynamadan ikinci oyuna geçmeniz birazcık mantıksız olacak. Münasebetiyle birinci oyunu oynadıktan sonra bu oyuna geçiş yapmanız daha yeterli. Zira hikaye bu halde ilerliyor.
– A Way Out
 
 
Hazelight tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından 2018 yılında yayınlanan iki Benlik aksiyon macera oyunu A Way Out, bizlere yeni bir öyküyü ve dolu dolu içeriğe sahip bir yapıyı sunuyor.
Brothers – A Tale of Two Sons’ın yapımcılarından bizlere sunulan bu aksiyon macera oyunu tam bir iki Benlik bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. Oyunu Biricik şahıs olarak oynayamıyoruz büsbütün çift Benlik bir dizayna sahip olan bu imali isterseniz çevrimiçi olarak uzaktaki bir arkadaşınız ile isterseniz de Mahallî olarak iki şahıs ile oynayabilirsiniz.
Oyunda hapishaneye mahkum olan iki karakterin öyküsü bizlere sunuluyor. Bu iki karakterin hikaye gereği ulaşması gereken şahıs birebir. Bu iki yabancı Ira bir Gaye uğruna bir ortaya geliyor ve asıl hikaye tam da burada başlıyor. Oyunda birinci olarak hapishanede başlıyoruz ve buradan bir Lahza Evvel kurtulmaya çalışıyoruz. Oyunun iki Benlik yapısı büsbütün oyuna adapte edilmiş ve yedirilmiş durumda. Her kısımda yapacağımız atakları Bir arada yapıyor ve Şayet birimiz yapmaz ise orada başarısız oluyoruz. Bu yüzden iki kişinin koordine ve Amel birliği içinde olması Fazla değerli.
Her kısımda farklı oynanış mekaniklerinin de bulunduğu bu üretimde kısa bir macera bizleri bekliyor olacak. Oyunu şu anda yeni bitirmiş bulunmaktayım ve yaklaşık 5-6 saat içerisinde sona ulaştım. Hasebiyle Fazla da uzun bir yapıda olmadığından Dolayı kesintisiz bir aksiyon ve macera tecrübesini bizlere sundu diyebilirim. Oyundaki bütün kısımlar iki Benlik yapıya nazaran dizayn edildiğinden Dolayı nitekim de oynaması Fazla zevkli. Biricik Benlik bir oyun olsa tahminen de bu kadar eğlenceli olmazdı diyebilirim lakin iki kişinin de bu aksiyon içerisinde bulunması Fazla daha farklı ve hoş bir tecrübe.
Xbox Game Pass hizmetinde bulunan bu oyunu kesinlikle oynamanız gerekiyor. Biricik Benlik olarak oynamadığını tekrardan belirtmeliyim. Münasebetiyle bu oyunu iki Benlik olarak oynamanız gerekiyor. Yeniden üstte da belirttiğim üzere ister çevrimiçi isterseniz de Mahallî olarak bir arkadaşınız ile oynayabilirsiniz. Oyun Gereksiz uzun bir yapıda olmadığından Dolayı bütün hünerlerini bizlere ve özelliklerini 5-6 saat içerisinde sunuyor ve aktarıyor diyebilirim. Münasebetiyle oynamanız gereken aksiyon macera oyunları ortasında yer alıyor.
– Assassin’s Creed Odyssey
 
 
Yeni bitirdiğim oyunlar ortasında yer Meydan Assassin’s Creed Odyssey bizlere uzun soluklu bir aksiyon macera tecrübesi sunuyor. Şayet siz de bu üslup bir tecrübe arıyorsanız ve bunun yanında Aleni bir dünyaya adım atmak istiyorsanız bu oyunu deneyebilirsiniz.
Assassin’s Creed Origins’ten sonra hakikaten de daha uzun ve daha geniş kapsamlı bir misyon sisteminin yer aldığı bu oyunda 100 saati aşkın bir vakit geçirdim. Bu mühlet tabi ki biraz daha uzayabiliyor. Zira oyun içerisinde yapmanız gereken o kadar Fazla Yan misyon, hikaye vazifesi (dlc’ler dahil) ve keşfetmeniz gereken bölge bulunuyor ki nitekim de bitirmek için uzun bir süreç gerekiyor. Oyunuğer büsbütün bitirmek ve Aleni dünyadaki bütün kapalı yerleri ve gizli yerleri açmak istiyorsanız elbette 100 saati aşkın bir müddet oynamanız gerekiyor.
Uzun soluklu bir aksiyon macera tecrübesi arıyorsanız bu oyunu deneyebilirsiniz. Lakin sahiden de günlerinizi, haftalarını ve hatta aylarınızı harcayacağınız bu imale başlamadan Evvel bir düşünün derim. Zira bu oyunu oynarken Öbür bir oyna başlayacağınızı pek sanmıyorum. Yani bunu ben yapamadım. Hasebiyle bu oyuna büsbütün adapte olduğumdan Dolayı diğer oyunlara hakikaten de giriş yapamadım (yani 1, 1 buçuk saat takılayım çıkayım olmuyor. Dur şunu da yapayım oraya da gideyim derken saatlerinizi harcıyor ve yoruluyorsunuz =)).
Assassin’s Creed Odyssey oyununa başlamadan Evvel bayan ve erkek Ira ortasından seçim yapabiliyoruz. Hangi Ira ile oynarsanız oynayın oyunun gidişatı birebir kalıyor fakat oyunun üretimcileri oyunu dizayn ederken ve öyküyü oluştururken bayan karakterin baz alınarak yapıldığını belirtiyor. Yine de bu tercih büsbütün size kalmış durumda. Yani hikaye manasında ve göreceğiniz sinematikler ve daha fazlası manasında rastgele bir değişiklik yer almıyor. Münasebetiyle hangisi ile oyuna başlamak istiyorsanız seçiminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.
 
 
Oyun bize antik Yunanistan’ı sunuyor ve bütün göreceğiniz görseller ve içerikler antik Yunanistan’ın tarihi yapılarından alıntılanma. Oyun içerisinde Yine antik Yunanistan’a ilişkin tarihi kalıntılar ve bölgeler bulunuyor. Bunun dışında Yine Çeşitli görüntüler ve yapılar karşımıza çıkıyor.
Serinin evvelki oyunlarında yer almayan kimi özellikler bu üretimde yer alıyor. mesela yer yer seçim yaparak öykünün gidişatına bir nebze olsun dokunabiliyoruz (Yeni diyalog sistemi bu oyunda yer alıyor). O yaptığımız seçimler sonucunda kimi karakterler hayatta kalabiliyor kimi karakterler ise ne yazık ki bizlere veda ediyor. Münasebetiyle seçim sisteminin de yer aldığı bu oyunda Aka bir macera bizleri bekliyor.
Oyun içerisinde Yeniden keşfedeceğiniz onlarca ada ve bölge bulunuyor. Assassin’s Creed Black Flag ile başlayan deniz savaşları da bu oyunda Aka yer bulmuş durumda. Oyun içerisinde birinci olarak bir gemi satın alıyor, bu gemiyi bize verilen özellikler doğrultusunda geliştirebiliyor ve mürettebat alabiliyoruz. Geliştirdiğimiz gemi ile Birlikte de Aka savaşlara yelken açıyoruz. Savaşların dışında da adalara yanlışsız keşif yapmaya başlıyoruz.
Oyun içerisinde anne öyküden ilerleyebiliyor, yeni bölgeler keşfedebiliyor, Yan vazifelere dalabiliyor, Şayet satın almışsınız ek paket vazifelerini yapabiliyor, yeni mağaralar keşfediyor ve yırtıcı hayvanları ortadan kaldırabiliyoruz. Bunun dışında ooyun bizlere Atina ile Sparta ortasındaki bir savaşı sunuyor. taraf tutup tutmamak büsbütün size kalıyor.
Oyun içerisinde Atina yahut Sparta askerlerine saldırabiliyorsunuz. Oyunda bunlar dışında bir de Saha savaşları bulunuyor. Saha savaşları sayesinde de o bölgenin denetimini kime vermek istiyorsanız ona Yardımcı olabiliyorsunuz.
Yukarıda da bahsettiğim üzere geniş çaplı bir oyun arıyorsanız ve uzun vakitler geçirmek istiyorsanız Xbox Game Pass de yer Meydan bu oyunu deneyebilirsiniz.
– DEATHLOOP
 
 
Dishonored serisinin ardındaki stüdyo Arkane tarafından biz oyun severlere sunulan zımnilik odaklı aksiyon macera oyunu DEATHLOOP, Xbox Game Pass’te yer vermeniz ve oynamanız gereken bir imal olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyunun temelinde Dishonored serisinde olduğu üzere kapalılık yatıyor. gizli kısımların çokça bulunduğu bu üretimde düşmanları arttan indirebiliyor yahut direkt saldırabiliyoruz. Farklı aksiyon ve Cenk sistemine sahip olan bu üretimde farklı bir hikaye bizleri bekliyor.
Birinci Şahıs nişancı ögelerini da bünyesinde barındıran bu üretimde isminden da anlaşılacağı üzere bir döngünün içindeyiz. Her bir döngüde öğrenmemiz gereken Türlü ögeler bulunuyor. Her döngü makul bir mühlet zarfı içerisinde sona eriyor ve müddet bittiğinde yeni bir döngü başlıyor. Oyun içerisinde Colt isimli anne Ira ile oynuyor ve bu döngüler içerisine geçiş yapabiliyoruz. Oyundaki Temel hedefimiz döngü sıfırlanmadan Evvel sekiz anne gayesi ortadan kaldırmak: Oyun büsbütün bundan ibaret diyebilirim. Tabi bunu yapmak birazcık güç zira ortadan kaldırmanız gereken gayeler kuvvetli bölgelerde yer alabiliyor. Hasebiyle onları indirmek ve döngünün zamanlamasını ayarlamak birazcık güç olabiliyor.
Temelinde döngüyü kırmak için elimizden geleni yapacağımız bu oyunda yeni silahlar, yeni yetenekler ve daha fazlası bulunuyor. Oyun içerisindeki bu çeşitlilik sayesinde de bizlere hoş bir tecrübe sunuluyor diyebilirim.
Oyun içerisinde her denemede aslında farklı farklı tarzları deneyebilirsiniz. İsterseniz büsbütün gizli kapaklı işler çevirebilir (gizli olarak ilerleyebilir) isterseniz de direkt düşmanların ortasına dalabilir ve anne amacı ortadan kaldırmak için ataklarda bulunabilirsiniz. Oyuın içerisinde birçok tarz deneyebileceğiniz ve kendinize nazaran aksiyona alabileceğiniz bu oyunu Xbox Game Pass’te deneyebilirsiniz.
 
– Batman: Arkham Knight
 
 
 
Rocksteady Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros. tarafından yayınlanan bu üretim Ardım serisinin finali olarak karşımıza çıkıyor. Batman Arkham serisinin final imali olan bu oyunda kenti Aka tehlikelere karşı muhafazaya çalışıyoruz. Oyun içerisinde Tekrar serinin evvelki imallerinde yer Meydan mekanikler ve daha fazlası yer alıyor. Bunun yanı Dizi yeni vazifeler, aksiyon ve macera ögeleri da bu üretim içerisinde bulunuyor. 
 
Oyun içerisinde Yine bizleri çeken aksiyon ve dövüş sistemi bulunuyor. Bunun yanı Dizi üçüncü Şahıs kamera nazar açısıyla bu oyunu oynayabiliyoruz ve Batman karakterinin rolüne bürünüyoruz. Yakın dövüş ve kapalılık odaklı bu üretimde Gotham kentini türlü tehlikelerden arındırmaya çalışıyor ve çeşit çeşit güçlü misyonlara atılıyoruz. Bunun dışında oyunda ve öyküde ilerleyerek yeni ekipmanlarım ve alanların kilidini açabiliyoruz. Ayrıyeten yeni yerler keşfedebiliyor ve bunun yanı Dizi macerayı daha geniş bir alana yayabiliyoruz.
 
Oyun içerisinde Tabi ki serinin evvelki üretimlerinden da aşina olduğunuz bir kombo sistemi bulunuyor. Bu kombo sistemi sayesinde rakipleri toplu bir biçimde alt edebiliyoruz. Toplu yaptığınız taarruzlar Fazla tesirli olarak karşımıza çıkıyor ve basitçe rakiplerin sayısı ne kadar olursa olsun onları indirebiliyoruz. Oyun içerisinde ister gizli isterseniz de direkt rakiplere saldırabiliyor bunun seçimi ise büsbütün size ilişkin oluyor. Hasebiyle oyun burada bizlere bir özgürlük sunuyor.
 
Yeniden serinin evvelki oyunlarında olduğu üzere kısmen bir Aleni dünyamız bulunuyor. Bu Aleni dünya içerisinde gezebiliyor, etrafı keşfedebiliyor ve yeni misyonlar edinebiliyoruz. Bunun yanı Dizi bu kısmı Aleni dünyaya serpiştirilen bulmacalar da karşımıza çıkıyor. Bulmacaları da dilersek çözebiliyor dilersek de bırakabiliyoruz. Bu büsbütün bize kalmış durumda.
 
Xbox Game pass de yer Meydan bu aksiyon macera oyununu kesinlikle oynamanız gerekiyor. Serinin evvelki üretimlerinden daha Aleni dünya sunan bu oyunu aboneliğiniz Mevcut ise şimdiden oynamaya başlayın derim.
 
– Dishonored Definitive Edition 
 
 
 
Arkane grubu tarafından oyunculara sunulan ve 100’ün üzerinde Ödül Meydan bu aksiyon-macera zımnilik oyununu kesinlikle oynamanız gerekiyor. Xbox Game Pass hizmeti içerisinde yer Meydan bu üretimde bizleri Aka bir macera bekliyor. Karanlık bir atmosfere sahip olan bu oyunda gizli bâtın ilerleyebiliyor, direkt saldırabiliyor ve Çeşitli telepatik güçler kullanabiliyoruz. Oyunda keşfedeceğiniz birçok yeni bölge, girebileceğiniz çokça aksiyon ve Türlü misyonlar bizleri bekliyor.
 
Veba salgınının olduğu bir dünyada yer aldığımız bu oyunda buraların hakimi olan imparatoriçenin müdafaası rolünü üstleniyoruz. Muhafazasını üstlendiğimiz imparatoriçe oyunun başlarında Aka bir suikaste uğruyor ve öldürülüyor. Öldürülen imparatoriçenin ardından suikastçı Hadise yerinden kaçmayı başarıyor ve Şahit olarak yalnızca biz kalıyoruz. Kollarımızda ölen imparatoriçenin akabinde vazifeliler geliyor ve biz hatalı olarak görülüyoruz. İmparatoriçenin yanında yalnızca biz olduğumuz için suikasti de bizim yaptığımızı düşünüyorlar. Münasebetiyle buradan kaçmak ve ismimizi paka çıkarmak için Aka bir maceraya atılıyoruz diyebilirim.
 
Oyunda Corvo isimli bir kişinin rolünü üstleniyor ve gireceğimiz bu macerada Çeşitli direniş kümeleri ve daha fazlası bulunuyor. Bizim tarafımızda olan ve karşımızda olan birçok Küme yer alıyor. Yardım alabildiğimiz kadar müttefik kümelerden yardım alıyor ve bu macerada ilerlemeye çalışıyoruz.
 
Dishonored oyunu birinci Şahıs kamera nazar açısıyla karşımıza çıkıyor ve bizlere kimi noktalarda seçimler yapmamıza İmkan tanıyor. Oyun içerisinde zımnilik, aksiyon ve Cenk sistemi bulunuyor. Bu kombinasyonları düşmanlara ve rakiplere karşı uygulamak büsbütün bize kalıyor. Dishonored her bir kısım içerisinde keşfedilecek birçok ögesi ve öğeyi bünyesinde barındırıyor. Hasebiyle bunların keşfedilmesi, gizli olarak gitmek yahut direkt saldırmak büsbütün bizim elimizde. Oyun bu bahiste bizlere özgürlük sunuyor diyebilirim.
 
Oyunda aksiyona daldığımız esnada telekinetik güçleri kullanabiliyoruz. Bunun dışında Yine yakın dövüş silahları ve daha fazlasını da rakiplere karşı kullanarak onları alt edebiliyoruz. Oyunda yeni ekipmanlar edinebiliyor, hünerlerimizi geliştirebilir ve rakiplere karşı daha tehlikeli bir hale gelebiliyoruz.
 
Xbox Game Pass hizmetinde yer Meydan bu aksiyon-macera zımnilik oyununu kesinlikle oynamanız gerekiyor. Bu kainatı bu sayede keşfedebilir ve Aka bir maceraya atılabilirsiniz. 
 
– DOOM Eternal
 
 
 
Saf aksiyon ve macera oyunu arayanlar için birebir gelen DOOM Eternal oyununda üzerinize onlarca Hasım ve Hasım kümeleri gelecek. Hasım kümelerini dilediğiniz üzere parçalayabilecek ve elinizdeki silahlarla ortadan kaldırmaya çalışacaksınız. Oyun büsbütün bizlere saf aksiyon ve yüksek süratli tempolu bir Bina sunuyor. Oyun içerisinde kullanabileceğiniz Alaz makineleri, Türlü silahlar ve daha fazlası yer alıyor. Rakiplerin uzuvlarının koptuğu ve modül kesim olduğu bu oyunda dehşet dolu anlar yaşayacağız. Oyun içerisinde tabi bunlar dışında kullanabileceğiniz Çeşitli hünerler bulanıyor.
 
Bir yandan karakterinizi güçlendirebileceğiniz ve geliştirebileceğiniz bir yapıyı sunan bu oyunda birinci Şahıs kamera nazar açısı bulunuyor. Oyun içerisine Biricik oyunculu yapının yanı Dizi Fazla oyunculu bir mod da bulunuyor. Bu mod içerisinde iblis olarak yahut İblis Avcısı olarak oynayabiliyorsunuz.
 
Oyun bizlere süratli tempolu aksiyon nişancı yapısını sunuyor. Oyunda farklı farklı kısım dizaynları, arka planda yer Meydan İlgi alımlı bir müzik ve dikkat çeken Cenk mekaniği bulunuyor. Eleştirmenlerden de Olumlu puanlar Meydan bu oyunu kesinlikle oynamanız gerekiyor. Oyun 2020 yılında yılın oyunu ve en düzgün aksiyon oyunu da iç olmak üzere 5 adaylık aldı. Xbox Game Pass hizmetinde yer Meydan bu oyunu kesinlikle oynamanız lazım diyebilirim.
 
– Hellblade: Senua’s Sacrifice 
 
 
 
Bizzat oynadığım ve bitirdiğim üretimlerden biri olan Hellblade: Senua’s Sacrifice, biz oyun severlere sahiden hem grafik manasında hem de hikaye manasında tatmin edici bir tecrübe sunuyor. Oyun bunun dışında aksiyon ve macera öğelerini de bünyesinde barındırıyor. Oyunda Darbe hissiyatı hakikaten ön plana çıkıyor. Bunun dışında aksiyon – Cenk sistemi pek tatmin edici ve yer yer şaşıracağımız görüntüler da bizlere sunuluyor.
 
Heavenly Sword ve Enslaved’in yapımcılarından bizlere sunulan bu aksiyon macera oyununda Aka bir seyahat bizleri bekliyor. Oyun içerisinde dikkat cazip Ira animasyonları, uüz animasyonları ve o duyguyu hissettiğimiz bir Bina yer alıyor. Acının ve karanlık temasının işlendiği bu oyunda karşımıza çıkan türlü türlü iblisleri ve yaratıkları alt etmeye çalışıyoruz. Burada bir yandan da hayatta kalmaya çalışıyoruz.
 
Oyun bizlere çizgisel bir Bina sunuyor. Ulaştığımız her bir kısımda – kısımda bizleri farklı farklı bulmacalar,  manzaralar, Hasım ve Hasım kümeleri bekliyor. Karşımıza çıkan bulmacalar Fazla Çok güç değil lakin yer yer başınızı karıştırabilir. Hasebiyle bunların tahlillerine YouTube yahut diğer toplumsal medya listelerinden ulaşabilirsiniz. Oyunun anne kıssasında ise kelt bir savaşçı bulunuyor. Bu savaşçı ile ilerlediğimiz bu oyunda meyyit olan sevgilimizin ruhu için savaşmaya hazırlanıyoruz. Bunun için de Viking devrine gidiyor ve bu çağda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.
 
Xbox Game Pass hizmetinde yer Meydan bu aksiyon macera oyununu kesinlikle oynamanız gerekiyor. Oyun hem grafik manasında hem animasyon manasında hem aksiyon ve Cenk sistemi manasında hem de hikaye manasında bizlere tatmin edici bir tecrübe sunuyor. Hasebiyle bu oyunu kaçırmamanız gerekiyor diyebilirim.
 
Bu listemizde sizlere Xbox Game Pass hizmetinde yer Meydan aksiyon macera oyunlarından öne çıkanları – kimilerini derledim. Bu aksiyon ve macera oyunları dışında tabi ki Tekrar onlarca oyun bulunuyor. Listeye iç etmediğim oyunlar dışında Tekrar oynamanız gereken üretimler yer alıyor.  Siz de oynadığınız ve sevdiğiniz aksiyon macera oyununu yorumlar kısmına belirtebilirsiniz.  

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir