WWE 2K23 Çıkışıyla Beraber 178 Güreşçiyi Oyunculara Sunacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 15, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı 2K ve geliştirici Visual Concepts tarafından biz oyunculara sunulacak olan güreş oyunu WWE 2K23, çıkışıyla birlikte 178 yıldızı bünyesinde barındıracak. Bu sayı ilerleyen süreçte artabilir. 178 yıldız ortasında yer Meydan 40’tan Çok güreşçi, oyunda birinci Sefer yer alanlardan yahut WWE 2K22’de olmayan yıldızlardan oluşuyor.
 
Güreşçi takımına yeni isimler ekleniyor
 
 
 
Güreş sporunu yeni teknoloji iyileştirmeleriyle deneyimleyeceğimiz bu oyuna yeni iç olan isimler de bulunuyor. Yeni gelenler ortasında LA Knight (daha Evvel Imapct Wrestling’de Eli Drake olarak güreşmişti) ve eski WCW yıldızı Rick Steiner’ın oğlu Bron Breakker yer alıyor. Diğer taraftan 2022 sürümünde yer almayan lakin 2023 sürümüyle birlikte Geri dönen üstün yıldızlar ortasında Cody Rhodes, the Bella Twins, Rob Van Dam, Lita ve Bruno Sammartino bulunuyor.
 
İlk etapta bizlere sunulacak 178 Benlik takım, Ruthless Aggression Pack (dört güreşçi daha ekliyor) ve Bad Bunny Bonus Pack ile 183’e kadar genişletilebilecek. Ruthless Aggression paketi, oyunun Icon Edition sürümü ile Birlikte gelecek.
 
WWE 2K23, 17 Mart’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.   

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir