World of Warcraft: Dragonflight Çıktı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
World of Warcraft®: Dragonflight, Blizzard Entertainment’ın eleştirmenler tarafından Fazla beğenilen, devasa Fazla oyunculu çevrimiçi rol yapma oyununun dokuzuncu genişleme paketi çıktı. Horde ve Alliance’ın kahramanları; ejderha suretlerinin antik diyarlarını tekrar kazanmak için Geri döndükleri gizemli Dragon Isles’ı ve onun kadim sırlarını keşfetmek için Azeroth’a bir Defa daha Geri çağırılıyorlar.
 
Blizzard Entertainment Lideri Mike Ybarra oyunla ilgili şunları söyledi: “Dragonflight’ta oyuncuların World of Warcraft hakkında en sevdiği ögeler mevcut: keşif, özelleştirme ve kıssalar sonuca kavuşurken hissedilen merak. Yeni Talent ağaçları üzere çekirdek sistemler, WoW’un yıllar içinde bıraktığı mirasın ışığında her cinsten oyuncu için tekrar inşa ediliyor. Hem eski hem de yeni dostlarımıza istikbal yıllar boyunca Azeroth’un sunduğu her şeyden keyif almak düşüyor.”
 
Yeni Dragon Isles kıtası, kimileri WoW tarihinde en Aka alana sahip beş capcanlı bölgeden oluşuyor: Dracthyr ırkı için yeni başlangıç bölgesi olan Forbidden Reach; elemental güçlerle dolup taşan ilkel güçlere ilişkin yırtıcı Waking Shores toprakları; gururlu centaur klanlarının yuvası rüzgârlı Ohn’ahran Plains; kadim kalıntıların ortasında balık tutan tuskarr’ların olduğu engin Azure Span; ejderha suretlerinin tahtı ve ejderha başşehri Valdrakken’in bulunduğu pırıltılı Thaldrazsus.
 
 
 

Dragonflight ile birlikte World of Warcraft’ın birinci ırk/sınıf kombosu Dracthyr Evoker da geliyor. 58. düzeyden başlayan ve bol bol Ira özelleştirmesi sunan Dracthyr Evoker, 18 Yıl evvelki oyunun çıkışından beri World of Warcraft’a eklenen birinci menzilli hasar sınıfı oluyor. Oyuncular

yepyeni Empowered büyü kullanımı sistemiyle Cenk alanlarında müttefiklerine şifa yahut düşmanlarına hasar veren hareketler yaparak ejderha kavimlerinin büyülerini yönlendirebilir.
 
Dragonriding (Ejderha Biniciliği) ile oyuncular Dragonflight’ta erkenden uçuşa geçebilir. Bu yesyeni sistem, Dragon Isles ejderhası binekleriyle dizginlere asılıp süzülerek ve sonrasında dik bir formda aşağı dalarak Hız kazandırıp oyunculara heyecan verici bir havadan keşif imkânı sunuyor. Müddet hudutlu ve Fazla oyunculu yarışlarda gayret etmenin yanı sıra, Dragon Isles maceralarındaki yeni azamî Tertip olan 70’e hakikat seyahatlerinde toplayabilecekleri dört ejder için oyuncular bütün karakterlerinde geçerli olacak bol ölçüde Görüntü özelleştirmesi ve Yetenek geliştirmesi toplayabilecek.
 
 
 
Çekirdek sistemler Dragonflight için baştan tasarlandı ve genişleme paketi müddetince her biri yeni güncellemelerle basamak evre yenilenecek:
 
– Yesyeni Talent ağacı sistemi, her düzeyde Fazla daha manalı seçenekler ve yeni Yetenek kombinasyonları sunarak daha Evvel görülmemiş cinsten bir oynanış hâkimiyeti sağlıyor. Hem yeni hem eski maceracılar için başlangıç Talent dizilimleri var durumda. Ayrıyeten Talent dizilimlerini kaydetmek, değiştirmek ve dostlarla paylaşmak da artık mümkün.
– Baştan tasarlanmış gösterge paneli (HUD) ve kullanıcı arayüzü (UI), Çağdaş ekranlarda ve yüzeylerde Değerli oynanış bilgilerini sunması açısından epeyce tesirli hale geldi. Edit Mode’un eklenmesiyle birlikte HUD UI artık her çeşitten oyuncu tarafından kolaylıkla özelleştirilebilir ve kayıtlı dizilimleri paylaştırılabilir.
– Geliştirilmiş meslekler artık ekipman edinimi için merkezi pozisyonlardan biri oluyor. Yeni oyuncu temelli sipariş sistemiyle alıcı ağı inşası imkânı, açılabilir uzmanlıklar ve hem üretim hem toplayıcılık için bir kalite sisteminin eklenmesiyle oyunculara ehil zanaatkârlar yahut toplayıcılar olma fantezisini yaşatıyor.
 
Dragonflight dijital olarak şu sürümlerde mevcut: Base Edition (49,99 $); yeni Murkastrasza pet, Dragonflight düzeyinde Ira yükseltme (60. seviye) ve yeni Tangled Dreamweaver uçan bineğini içeren Heroic Edition (69,99 $); bütün Heroic Edition içeriklerine ek olarak Timewalker’s Hearthstone efekti, Diadem of the Spell-keeper Baş yuvası transmog’u, beş renk çeşidi olan Wings of Awakening sırt yuvası transmog’u ve 30 günlük oyun müddeti içeren Epic Edition (89,99 $). 
 
 
 
Şu anda Özel bir 12 aylık abonelik teklifi var (155,88 $; aylık 12,99 $ fiyata denk). Bu teklifle birlikte elde edilebilecek öğeler şu halde: Şu anki 6 aylık abonelik teklifi mükafatları olan Nether-Gorged Greatwyrm uçan bineği ve WoW Classic için Tabard of the Flame’e ek olarak Telix the Stormhorn uçan bineği, Gargantuan Grrloc yer bineği, WoW Classic için Festering Emerald Drake bineği ve Ocak 2023’te duyurulacak 6 aylık abonelik teklifinin içereceği bütün öğeler.
World of Warcraft oynamak için faal bir abonelik gerekiyor. World of Warcraft: Dragonflight ile ilgili daha Çok bilgi için: www.worldofwarcraft.com
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir