Wo Long: Fallen Dynasty ilk gününde 75 bin eş zamanlı oyuncuya ulaştı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 06, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Koei Tecmo ve geliştirici Team Ninja tarafından oyunculara sunulan aksiyon rol yapma oyunu Wo Long: Fallen Dynasty, Steam’de birinci günde yüksek eş vakitli oyuncu sayısına ulaştı. SteamDB’den elde edilen bilgilere nazaran aksiyon rol yapma oyunu birinci gününde 75 bin oyuncuyu aştı.
 
Team Ninja bu oyunla birlikte kendi eş vakitli rekorunu kırdı
 
 
 
Nioh, Dead or Alive, Ninja Gaiden Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin ve daha ziyadesiyle bilinen Team Ninja takımı, Wo Long: Fallen Dynasty ile birlikte Steam’de kendi eş vakitli rekorunu kırdı. diğer geliştirmiş olduğu oyunlar ile karşılaştıracak olursak Nioh: Complete Edition 10.649 eş vakitli oyuncuya sahipken Nioh 2, 41.325 eş vakitli oyuncuya ulaşmıştı.
 
Wo Long: Fallen Dynasty genel olarak sevilen bir üretim oldu lakin Steam’de optimizasyon ve teknik sorunlardan Dolayı çoğunlukla Olumsuz etiketine sahip. Aksiyon rol yapma oyunu şu anda PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam ve Microsoft Store üzerinden) için mevcut. Ayrıyeten Xbox Game Pass abonelik hizmetinde de yer alıyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir