The Wolf Among Us 2 Unreal Engine 5 ile geliştiriliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 06, 2023 Yorum Yok

 
Telltale tarafından biz oyun severlere sunulacak olan seçim odaklı hikaye macera oyunu The Wolf Among Us’ın devam oyunu geçtiğimiz günlerde ertelendi. 2023 yılı sonrasına ertelenen ve tam çıkış yılı açıklanmayan oyun Unreal Engine 5 oyun motoru ile geliştiriliyor. Unreal Engine 5 oyun motoru yeni nesil bir teknoloji dayanağını geliştiricilere sunuyor.
 
UE5 ile geliştirilen oyuna sıfırdan mı başlandı?
 
 
 
Geldiğimiz noktada 2023 yılı içerisinde çıkması planlanan fakat uzun bir ertelemeye maruz kalan The Wolf Among Us 2 için Çeşitli açıklamalar yapıldı. Oyunun şu anda UE5 oyun motoruyla geliştirildiğini biliyoruz fakat oyunun tamamlandığı kısımlar bu oyun motoruna mı aktarılıyor yoksa sıfırdan mı geliştiriliyor bilinmiyor. Yapılan açıklamalarda oyun tamamlanmadığı için ertelendiği belirtiliyor Lakin oyun motoru konusunda tam olarak hangi sebepten Dolayı ileri yılları atıldığı belirli değil.
 
Diğer taraftan stüdyo içerisindeki çalışanlara Çok mesai yaptırmama durumu erteleme nedenleri ortasında yer alıyor. 
 
İlk oyunuyla sevilen ve oyuncuların ilgisini çeken fable (masal) ortamını bizlere sunan The Wolf Among Us’ın devam oyununda biz oyuncular olarak daha yenilikçi bir oynanış ve oyun içi mekanikler bekliyoruz. Öte yandan Telltale grubu şu anda The Expanse isimli bir bilim-kurgu temalı hikaye odaklı macera oyunu üzerinde çalışıyor. Oyunun bu Yıl içerisinde çıkması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir